| Tchami a întrebat:

Care este numele animalului tau de companie? happy Ce animal ai tu? happy
Eu am avut o catea pe nume Diana happy!

Răspuns Câştigător
| Andr3y25 a răspuns:

Mah cateaua aia care era langa gardu de la rehau? baga funda! 1 laughing

27 răspunsuri:
| AndreeaRoxana225 a răspuns:

pai acum :
1)dingo
2)clita
si mai de mult:
1)fifi
2)bella
3)tina

:*:*:*

| SerbanX a răspuns:

Am avut un ciobanesc caucazian pe nume Indy, din pacate a facut infarct. Acuma am un maidanez care seamana mult cu un ciobanesc si in fata blocului o catea a fatat niste maidanezi frumosi seamana cu puii de pitbul happy

| Xtadelo a răspuns:

Catel - Spotty
Pisic - Naomi
happy

| BiancaBaby a răspuns:

Eu am avut una pe nume miruna
acum am una pe nume bella

| BiancaBaby a răspuns:

Am uitat Diana o cheama pe cea mai buna prietena a mea

| UnVis a răspuns:

Eu am avut un caine Dixi dar a murit

| Tchami explică (pentru UnVis):

Imi pare rau pentru el...si mie mi-a murit cateaua calcata de o masina sad!

| BiancaBaby a răspuns (pentru Tchami):

Mie pisoiul

| Tchami explică (pentru BiancaBaby):

Imi pare rau sad! Sti uneori imi pare mai rau cand moare un animal de cat un simplu om. poate din cauza ca nu l'am cunoscut dar na... thinking

| UnVis a răspuns (pentru Tchami):

Al meu de batranete am plans mult dupa el imi pare rau si pentru tine sad

| Tchami explică (pentru UnVis):

| SecretName03 a răspuns (pentru Tchami):

Da..chiar iubesc animalele:X. daca asa avea posibilitatea as luat toti cainii de pe drum, pisicile, toate animalele.dar din pacate nu ma lasa parintiicrying((

| Tchami explică (pentru SecretName03):

Exact....Eu stau la bloc si nu prea am posibilitatea sa am animale gen caine, pisica, rata, gaina.Ador animalele de gospodarie :X cand merg la bunica ma simt foarte bine,, deoarece acolo am animale pe care aici la mine nici sa nu ma gandesc sa le aduc in casa.

| SecretName03 a răspuns:

Am 3 caini : PUFI, BOBITA si TILIE rolling on the floor)
si
o pisica : TINA

| Tchami explică (pentru SecretName03):

Frumos happy! Inseamna ca iubesti animalele tongue!

| Denisee1 a răspuns:

Am un bichon si il cheama Bobibig grin

| Xandr a răspuns:

Eu am 3 catei : Maxx, Miky si Mehmet happy

| IDoNotKnow a răspuns:

Am un câine pe nume Nero de rasă Rottwailer, un cocker numit Blacky şi un pisoiaş de rasă angora turcească, alb ca laptele şi îl cheamă Aky.

| Pituc_Diana-maria_1994 a răspuns:

Caini: Cleo si Balto
pisici:Tomi(a murit crying acum cateva zile)Deisi, Junior
iepurasi:Maya si Robin
testoasebig grinomnul B, Miki si Mini
pasari:Twettie si Cichi
pesti: ---