| alexalex_4797 a întrebat:

Care este ocupatia si salariul unui politist care a terminat academia de politie la specializarea"drept"(fara sa mai faca masteru sau altceva)...adica vreau sa stiu daca este o munca grea sau o munca la birou...

4 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Depinde pe ce post s-a incadrat. In politie daca nu ai faculate si mai ales de drept nu ai nicio sansa sa inaintezi in grad asa ca multi o fac pentru asa ceva si nu practica niciodata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

200 ron

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o munca de birou asa cum au majoritate a ofiterilor ca doar deea exista agenti de politie ca sa faca ei treaba de strada!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu unu am auzit ca trebuie sa faci academia de politie ca sa devii ofiter, pentru subofiteri este scoala de subofiteri.