| Pytykha a întrebat:

Care este parerea voastra despre balet? Ce credeti voi ca inseamna acest sport? FUNDA...tongue

Răspuns Câştigător
| AliiB a răspuns:

Mie imi place chiar foarte mult, ba chiar mi-as dori sa pot practica acest sport... dar, mai bine nu, ca precis mi-as rupe toate oasele
Chiar admir ft mult persoanele, care sunt flexibile si pot practica acest sport.
Ba chiar, le invidiez :-s
hee hee

2 răspunsuri:
| RoaRxDD a răspuns:

Este ceva ciudat, e cam stupid sa vezi baietii in colanti alergand pe acolo sau fete in fustite roz alergand de `colo `colo sarind si topaind.
Actoria e mai normala, insa baletul mi se pare mult prea teatral x]

| serene91 a răspuns:

Eu cred ca aces sport este un dans artistic ale cărui figuri reprezintă un anumit subiect, executat de una sau de mai multe persoane după o muzică anume compusă