| DaRK_8670 a întrebat:

Care dupa parerea voastra e cel mai folositor sport?

Răspuns Câştigător
| PsihologulMZlate a răspuns:

Inotul este cel mai folositor deoarece te dezvolta armonios daca faci 3 sedinte de o ora jumate pe saptamna timp de 6 luni vei avea un cor de invidiat; D iti zic din propria experienta

19 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Ahh te-ai grabit sa dai fundita laughing Cel mai folositor sport e BOX-ul, inotul nu te ajuta cu nimic cand se iau de tine 4 bagabonti, nu ai nevoie de inot decat daca te bat si te arunca in vreun rau sau lac ceva laughing eu zic ca box-ul e cel mai folositor sport in viata de zicu zi si in secolul 21 in Romania

| AFR81 a răspuns:

Toate sporturile sunt folositoare.Box'ul ca sa te aperi.Inotul ca sa te dezvolti.Nu stau sa le enumer pe toate.Basketul nu mi se pare folositor, deoarece te dezvolti mult prea mult.

| andrey910 a răspuns:

Culturismul pentru ca obtii ceva de pe urma lui...nu inteleg de ce toata lumea e inebunita dupa fotbal, nu obtii nimic de pe urma lui. Dupa cativa ani de sala ai un corp frumos, dupa cativa ani de fotbal nu ramai cu nimic.

| klau95 a răspuns:

Ciclismu ati da rezistenta cu 20%big grin

| thealchemist a răspuns:

Sahul.

| xt9000 a răspuns:

Inotul.slabesti foarte bine, faci forta si nu o sa te ineci in caz de...

| Skylerx a răspuns:

Dupa parerea mea, inotul este sportul cel mai folositor. happy

| Stefania96dfg a răspuns:

Inotul

| mona a răspuns:

Fotbalu

| Any25 a răspuns:

Tenisul de masa

| DaReZon a răspuns:

Basket

| GaBrYeLa18 a răspuns:

Buna! dupa parerea mea cel mai folositor sport atat pentru fete cat si pentru baieti este inotul deoarece te inalta, te slabestesi te dezvolta frumos iar daca incepi de la o varsta frageda ai rezultate f bune!happy

| LikE a răspuns:

Fotball love struck

| Miley_1353 a răspuns:

Parkour...desi nu e chiar un sport, ci mai mult un stil de viata...Dar este foarte folositor deoarece te ajuta sa ajungi dintr-o locatie in alta folosindu-ti doar corpul.big grin

| ge0rgy a răspuns:

Eu cred ca innotul este cel mai folositor sport

| Costi23 a răspuns:

Orice sport te v-a ajuta in viata daca il faci cum trebuie. Se spune ca tenisul te ajuta cel mai mult in viata. Parerea mea este ca trebuie sa alegi sportul care te pasioneaza cel mai mult.
‎"Dincolo de networking, mulţi oameni de afaceri admit că rigorile unui sport practicat de performanţă sau măcar ca amator au făcut foarte bine afacerilor. Hobby-urile au rolul de a-i disciplina pe oamenii de afaceri". Enrico Perini

| ciocolata_4680 a răspuns:

Parerea mea este alergatul

| madalinakaratista a răspuns:

Cred ca cel mai folositor sport este karatele

| Epic a răspuns:

Dupa parerea mea sala de forta. Potilucra orice grupa musculara. dar daca vrei sate inalti basket sau handball