| anette97 a întrebat:

Care este cel mai eficient sport dupa parerea voastra?

Răspuns Câştigător
| DaNaDoT a răspuns:

Pai toate sporturile sunt eficiente. Fiecare are un rol benefic!

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Un sport bun in care slabeste omul intre 6 si 9 kg maxim 10 e cel de Formula 1. Sunt multe ture de dat pe pista dar castiga parale bune pe an au conditii de cazare si tot la dispozitie, aia da viata.

| Dani04 a răspuns:

Depinde de ce scop ai.Cred ca innotul.

| dodo1530 a răspuns:

Inotul deoarece lucreaza tot corpul.Eu am facut inot doi ani si m-am inaltat ff mult iar acum am un abdomen de crapa lumea big grinbig grinbig grinbig grin.

| ICanSeeAll a răspuns:

Inotul e cel mai bun. Iti pune toti muschii in miscare.

| TorenT a răspuns:

Innotul. Este cel mai complex din punctul de vedere al muschilor utilizati si tot odata cel mai eficient in arderea caloriilor.

| anette97 explică:

Http://kangoojumps.ro/ kangoo jumps mi se pare sportul cel mai eficient

| Sadamizu a răspuns:

Inotul este cu siguranta cel mai colplex sport. Avand in vedere ca el iti antreneaza toate grupele de muschi ale corpului el mai are si un elect de binefacere pe plan psihic, fiind foarte relaxator si oferindu-ti o stare de reimrpspatare psihica si fizica.

crede-ma eu unul am facut inot de performanta timp de 10 ani si a fost un lucru la care cu greu am putut renunta( din pricina scolii am fost nevoit, dar n-ai cei facehappy )