| alina_6005 a întrebat:

Care este primul gand in mintea voastra cand auziti cuv.Romania

4 răspunsuri:
| TSO7 a răspuns:

Mie imi vine gandul ca aici locuiesc tongue

| HeathLedgerForever a răspuns:

Rahat,criza,saracii,o tara ca nicaieri(in sensul rau al cuvantului), politicieni care ne usuca, Irak decat Romania=>ROMANIA de cacao. si pot sa it mai spun multe. Funda?" kiss

| Alkyda a răspuns:

Acasa laughing bine asta pentru ca nu.s in tara momentan altii nu stiu ce gandesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Eu unul cand aud de Romania ma gandesc la frumusetea si bogatia ei, este printre primele tari cu cele mai frumoase peisaje si obiective turistice, tocmai de asta ne viziteaza strainii pentru ca altii nu au ce avem noi dar din pacate hotii o distrug.Nu Romania e problema, ci oamenii care traiesc aici.Imaginea unei tari depunde de locuitorii ei care la noi sunt necivilizati, needucati si multe altele care mi-e greu sa le spun.straight face