| chiftelutacrocanta a întrebat:

Voi cand vorbiti in gand,cu ce voce vorbiti, cu vocea voastra sau mai auziti si alte voci in mintea voastra?

Răspuns Câştigător
| Florentina9210 a răspuns:

Eu sunt genul care aude culori si vede voci! Sper ca te-am lamurit!

Răspuns utilizator avertizat
| Florentina9210 a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Da, ma rog, sunt mai diferita de restul!

8 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cu vocea tuturor.

| J0B0MAT a răspuns:

Cred că e vocea mea

| Idkidk a răspuns:

Cu vocea mea. Dar şi cu alte voci.

| Anonimuserr a răspuns:

Cred că toată lumea vorbeşte cu vocea lui.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Pai cu vocea mea cand ma mai gandesc la diverse lucruri.

| JetBlueJet a răspuns:

O sa sune ciudat.
Dar uneori cand imi e frica de ceva, aud o voce in cap ce imi spune sa intorc capul si sa vad ca de fapt nu e nimic acolo.(Asta se intampla doar cand imi imaginez ceva desprins ca din filmele de groaza.)
-Ar fi cam asa: Imi spune cineva ceva doar ca, cu vocea mea (dar tot eu sunt acel cineva, dar pe alta parte ma gandesc ca n-am fost eu)- (-_-)
-Sau atunci cand te gandesti la ceva si te poti auzi (in cap gen') doar ca devine si mai ciudat cand te gandesti ca nu ai deschis gura deci practic nu ai produs nici un sunet si tot te auzi-
*Mereu m-am intrebat daca persoanele surde isi pot auzi gandurile cum o facem noi astia care putem auzi*
thinking