| marianamay a întrebat:

Care este programul de lucru al unui bucatar in general?

Răspuns Câştigător
| AnnaaLuvYa a răspuns:

Aaaa.Scuze.Programul unui bucătar de obicei de 8 ore maxim 9.De la 7 până la 3 maxim 4. Dar în restaurante de dimineața până pe la 8 iarna, până la 9 maxim 10 vara.

3 răspunsuri:
| AnnaaLuvYa a răspuns:

Bună! Păi „Cireașa de pe tort",„Academia lui Horia" și pe ETNO.Succes la gătit! O zi bună!

| marianamay explică (pentru AnnaaLuvYa):

Am intrebat cate ore lucreaza un bucatar pe zi

| AnnaaLuvYa a răspuns (pentru marianamay):

Aaaa.Scuze.Programul unui bucătar de obicei de 8 ore maxim 9.De la 7 până la 3 maxim 4. Dar în restaurante de dimineața până pe la 8 iarna, până la 9 maxim 10 vara.

| KillerWillBeBack a răspuns:

Intre 6-8 ore.