| LoVe_4860 a întrebat:

Care este sportul vostru preferat (si de ce ) dintre:
-Volei(este preferatul meu pentru ca fac de un an)
-Înot
-Fotbal
-Hanbal
-Rugby
-Gimnastica
-Alt sport

Dupa raspunsurile voastre putem sa facem un "top 5 sporturi preferate"

7 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Hadbal -pentru ca pe asta il practic la scoala, deci vrand, nevrand a ajuns sa-mi placa :X:X
Deci nu stiu sa-ti explic de ce, stiu doar ca-mi placee

| doroteea a răspuns:

Eu urasc sportul, adica sa il practic, dar imi place sa ma uit la diferita meciuri in afara de fotbaltongue. Un top 5 al meu ar fithinking :

1.Patinaj artistic

2.Circar (adica in sensul de a lucra la trapez:X)

3.Gimnastica

4. Tenis de camp

5. Voley

tonguecam astea imi plac

| Mihai7best a răspuns:

Baschet te dezvolta in toate privintele si este un sport fairplay si de echipa

| minnieee a răspuns:

Baschetul ca sport de echipa.Ar mai fibig grinansul de societate si Tenisul de camp

| Merigirl a răspuns:

Voleiul este sportul meu preferat dar nu stiu de ce.

| CursedBlackTiger a răspuns:

Rugby - pentru ca imi place, si sunt destul de bun.

| Byannca a răspuns:

VoOleii.