| anonim_4396 a întrebat:

Care este top 5 al tarilor si oraselor pe care ati vrea sa le vizitati si de ce? Ce va atrage in locul respectiv? Fundix.

Răspuns Câştigător
| Twist a răspuns:

5. Florenta-Italia (Pt ca este unul dintre cele mai pitoresti si placute orase de pe continent)
4.Paris-Franta(Pt ca as vrea tare mult sa vad Turnul Efel.si ca in filmele de dragoste ar fi frumos cu persoana iubitabig grinbatting eyelashes)
3.Cairo-Egipt(Pt ca ma fascineaza cultura egipteana)
2.New York(Pt camereu mi-a placut extravaganta,''aglomeratia'')
1. Los Angeles(Pt ca as vrea sa ma trezesc intr'o dimineata si primul lucru pe care il vad sa fie marele 'semn' de la Hollywood!)
big grin
ale tale care sunt?

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

1.Romania.As vrea sa vizitez toata tara dar mai ales Moldova
2.Norvegia.E prima mea iubire in materie de politica si nu am cum sa o inseltongue
3.Germania.Imi place perfectionismul.Bine,recunosc si blonziiphbbbbt
4.Canada.Datorita multitudinii de evenimente care se intampla acolo
5.Japonia.Imaginea cu un pod si cu un cires e mirificabig grin

| clauss a răspuns:

Eu imi doresc cel mai mult sa vad anglia, respectiv londra si franta, daca reusesc sa le vad mi as indeplini un vis