| denyiuly a întrebat:

Care este vedeta voastra preferata? funda pentru cel mai inspirat raspuns

Răspuns Câştigător
| EmaLovesMuffins a răspuns:

Daca e sa o luam din Romania: Diana Dumitrescu:X
daca e sa o luam din afara: Miley Cyrus:X

11 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Eu o ador pe LadyGaga. Iubecs tupeul, tot ceea ce ea face. Lanseaza hit dupa hit. isi promoveaza usor muzica. Este o canatreata avangardista, ceea ce apreciez eu :X.
O prefer, iese cel mai bine in evidenta, fie prin videoclipuri, fie prin ritumuri muzicale acre nu seamana cu nimic altceva happy

| Graphee a răspuns:

Bill Gates. :)
De ce?
Pentru ca este fondatorul Microsoft si a facut multe lucruri admirabile.
http://www.ziare.com/......ei-1011085
http://autori.citatepedia.ro/de.php?a=Bill+Gates

Si mai multe. :)
O zi buna.

| Mao a răspuns:

Reese Witherspoon.
Unde mai vezi o blonda de la drept precum ea? Nicaieri!
Numai bine! Pa, pa.

| cornel a răspuns:

Andra:X

| anna98 a răspuns:

Din Romania e Adda si din alte tari e Selena Gomez si Miley Cyrusbig grin
Care e vedeta ta preferata?happy

| MimiPopescu a răspuns:

Din Romania : Marcel Iures, Rodica Popescu Bitanescu, Radu Beligan, Dan. C. Mihailescu, Victor Rebengiuc, Tudor Chirila.
Din strainatate: J. K Rowling, Umberto Eco, Gabriel Garcia Marquez, Jim Carrey, Jeremy Clarkson, Johnny Deep, Kate Winslet, Morgan Freeman, Alexandrina Hristov, Yann Tiersen, Hans Zimmer, Keira Knightly, Dalai Lama (oameni de valoare)

| olly13 a răspuns:

Miley cyrus pe numele adevarat destiny hope cyrus

| Căpșuuu a răspuns:

Michael Jackson, super talentat si cu mo inima de aur:X:X:X:X

| deeafanadela a răspuns:

Din Romania:Adela Popescu si din afara:Maite Perroni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Charlize Theron, frumoasa si talentata happy

| elenaangela12 a răspuns:

Selena gomez