| Razviiiiiiiiii a întrebat:

Care ghiceste pe ce zii a lunii Iunie sunt nascut dau funda,...

Răspuns Câştigător
| Mâncărici a răspuns:

8 răspunsuri:
| xPinkSunShine a răspuns:

Buna!

| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

1 iunie?

| Mady5Stars a răspuns:

32 iunie!

| AlexissMla a răspuns:

- 1 iunie – Ziua internationala a copilului.
- 1 iunie – "Ziua Madaraka", aniversarea independentei Keniei.
- 6 iunie - Duminica a doua după Rusalii. Cuviosul Visarion şi Ilarion cel Nou; Sfintii Mucenici Ghelasie şi Valeria (Dezlegare la peşte)
- 6 iunie – Ziua drapelului in Suedia.
- - 6 iunie – "Ziua Z", ziua debarcarii trupelor aliate in Normandia in anul 1944.
- 12 iunie – Ziua independentei in Filipine.
- 13 iunie - Duminica a treia după Rusalii. Sfanta Mucenica Achilina; Sfantul Trifilie, Episcopul Levcosiei din Cipru (Dezlegare la peşte)
- 13 iunie – Ziua aniversarii Sfantului Antoniu din Padua.
- 14 iunie – Ziua drapelului in SUA
- 15 iunie –Ziua drapelului in Danemarca
- 20 iunie – Ziua drapelului in Argentina.
- 20 iunie – Ziua martirilor in Eritreea
- 21 iunie - Duminica a patra după Rusalii. Sfantul Mucenic Metodie, Episcopul Patarelor; Sfantul Calist, Patriarhul Constantinopolului(Dezlegare la peşte)
- 22-23iunie – Solstitiul de vara in emisfera nordica, solstitiul de iarna in emisfera sudica.
- 24 iunie – Nasterea Sfantului Ioan Botezatorul – Sanzienele.
- 26 iunie – Ziua drapelului in Romania.
- 28 iunie - Duminica a cincea după Rusalii. Cuv. Samson, primitorul de străini; Sfantul Mucenic Anect; Sfanta Ioana Mironosiţa(Dezlegare la peşte)
- 29 iunie – Sfintii Petru si Pavel.

sau esti nascut in celelalte zile care nu le-am scris happy
sau ziua care nu am scris-o:
* Iunie-Ziua lui Razvan :*

FunditsSa,, te rog frumoss? love struck

| Alexandra9909 a răspuns:

27?

| Mary_5158 a răspuns:

Nu cumva pe 16? (ziua surorii mele

| Amylee_1318 a răspuns:

laughing) penibil frate...