| :X:X a întrebat:

Care-i faza cu inghetarea anului?:s cine ma face si pe mine sa inteleg?

4 răspunsuri:
| ConstiintaTa a răspuns:

A ingheta anul=a se repeta anul scolar din cauza grevelor sau din cauza ca asa vor parlamentarii, oricum eu sunt in clasa a 7a C si daca ingheata anul o sa repet clasa a 7-a[pe de o parte as vrea pentru. ca pot sa-mi refac mediile mai putin buna si pe de alta parte nas vrea pentru ca pierd un an din viata degeaba...]

| Aѕнℓєу♥ a răspuns:

Ms de intrebare. Şi eu tot asta vreau să ştiu. Din câte am inţeles.mai facem odată clasa :-s x_x

BAFTĂ

| andreii2 a răspuns:

Ai primit raspunsul la intrebare.eu nu- mai repet.tongue

Vreau doar sa-ti spun ca nu va fi inghetat anul...Sunt multi elevi care stau in gazda sau camin, si au platit multi bani anul asta.Ar trebui sa le ceara bani profesorilor daca s-ar repeta anul.
Eu sunt 100% convins ca nu se repeta

| aaaa_9461 a răspuns:

Sincer din cate am aflat eu de la profesori nici ei nu stiu sigur, ar fi vorba de o greva a profesorilor si cica nu s-ar mai pune note in catalog. Daca mai tineti minte a mai fost greva odata si unii profesori spuneau ca numai pun note, dar cel putin la mine la scoala nu s-a procedat asa.In concluzie, anul nu prea are de ce sa se inghete avand in vedere ca sunt ultimile 2 saptamana din anul scolar in care trebuie sa se inchida mediile.:d.asta e parerea mea.