| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna inghetarea anului scolar?
Se repeta anul sau va fi ca o pauza si apoi se reia de unde s-a inghetat?

12 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Se repetă anul, vom fi toţi repetenţi. O să povestesc nepoţilor mei :,, Am rămas repetentă în clasa a VI - a pentru că am avut numai 10.,,.hee hee

| Incubus a răspuns:

Cand ingheata ingheata si se topeste la anul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunteti nebuni repetam un an de scoala

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se repeta anul...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inseamna repetarea anului scolar.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se repeta anul...
Jos guvernu! jos Boc! jos cu Basescu! Romania a ajuns in paragina...vai de noi!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E adevarat ca se ingheata anul?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e bine de loc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba esti nebun la cap. ct am muncit sa repetam anul„ scolar. ce dracu vreau sa fiu a 8a. sa trec la facultate... prosti!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se repeta anul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ar trebuii sa intre si elevii in greva, sa vedem daca mai au obiectul muncii domnii profesori, ca nu stiu altceva decat bani. pentru 4 ORE muncite zilnic si 3 LUNI de concediu platit, eu cred ca sunt platiti regeste, asa ca pot sa inghete ce vor ei, inclusiv mintile proprii.
iar liderii de sindicat cand oare ii va verifica cineva, sa vada tot poporul ce averi au (la mine pe strada locuieste unul, are 5 masini un apartament central si o vila in otopeni + copii la o scoala particulara) de unde drak atatia bani la un bugetar

| Simi_6998 a răspuns:

Nope se repeta si toate lectiile se vor schimba si vor fii de 2 ori mai grele