| Miss Sintetic a întrebat:

Care. i genu` vostru preferat de muzica?! Si da. ti exemple [trupa/ cantaretul/ata]

Răspuns Câştigător
| ps1ch0 a răspuns:

Momentan Raggae... Vybz Kartel - Haffi mek sau Damian Marley Road to Zion

9 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Rap happy (Nane, Bullet, Puya mai nou si cu ELI).

| madalicious a răspuns:

Hip-hop. Vescan- Pasari calatoare.

April
| April a răspuns:

Imi plac foarte mult formatiile Queen, Depeche Mode si Doors.Numai ca n-as putea spune cu exactitate carui gen muzical apartin. Poate-mi spui tu.Multumesc.(Sa fie toate rock?)

| Marii a răspuns:

Punk : Sex pistols, Ramones, Anti-flag, The clash. happy

| Alex_7297 a răspuns:

Rap underground. Furnici coapte, Cedrea, ADN, Sub7, D1, L Doc, Carbon, Kazi Ploae, Specii etc.

| pedaladeacceleratie a răspuns:

Rap
Parazitii, P. Monch, Kks, Kaas, Eli, Vescan, Guess Who...

| Miss Sintetic explică:

April uite. ti raspunsul...

Dintre genurile care le-au fost asociate cu sunt: rock progresiv, hard rock, glam rock, heavy metal, rock pop, dance / disco, blues-rock şi rock psihedelic.

| notperfect a răspuns:

Rap: Puya ft Kamelia Guess-who, Pop:Avril Lavigne, Miley cyrus etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rapp underground. Cantareti: Nane, Bullet, Arssura, Teasta, El nino, Adda, Acustic, Andore, Da`cruz, DaOne, Doody, Mecena, Rimm er; Sample, Shushy, Tazy etc