| anonim_4396 a întrebat:

Care ii rolul acestui site pana la urma?
eu stau si ma mai uit la unele intrebari...au niste raspunsuri...deci totusi care ii rolul acestui site?

vreau raspunsuri lipsite de seriozitate care sa-mi faca seara mai frumoasa!

4 răspunsuri:
| ღChloeeღ a răspuns:

Dezvoltarea societii romane a forumistilor care nu au ce face happy Cel putin in cazul meu...

| Atâtdedulce a răspuns:

Cei aşa, ca tine, care vor'raspunsuri lipsite de seriozitate ' doar pentru amuzament, ajung să posteze chiar şi intrebările atâât de frecvente pe site de genul :' M-am masturbat cu un castravete murat. Oare copilul meu va deveni mai sărat? ' şi alte minunăţii. Rolul acestui site este de a ne ajuta unii pe alţii, de a fi uniţi şi dispuşi ca atunci când tastăm să scriem ceva folositor. Nu vrea nimeni răspunsuri academice, dar nici bătaie de joc.
Ar fi minunat dacă pe acest site s-ar respecta regulile şi s-ar elimina intrebările stupide. Presupun că dacă intrii pe acest site, intrii din 2 posibile motive : fie vrei să ajuţi, fie să fii ajutat. Mulţi dintre cei care au conturi aici, ştiu să suţină şi să încurajeze o persoană cu moralul la pământ, sau ştiu să-i ofere sfaturi şi opinii constructive. Deci, mă repet, site.ul ăsta este făcut ca să fim ' TOŢI PENTRU UNU'.
Îmi cer scuze, că nu imi pot incadra răspunsul la cerinţa ta, dar asta este. happy O seară frumoasă!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu intru pe acest site pentru ca m-am saturat de redtubelaughing