| HaPPy_7262 a întrebat:

Care imi da si mie niste exercitii de dictie? Multumesc si o zi faina!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Adryana a răspuns:

Papucarul papucareste papucii papucaresei, dar nu poate papucari papucii nepapucariti ai papucaresei papucarului.

| BlueBird05 a răspuns:

5. Arhiepiscopul Constantinopolului vrea să se dezarhiepiscopoconstantinopolizeze.

Rege Paragarafaramus, când te vei dezoriginaliza? Mă voi dezoriginaliza când cel mai original dintre originali se va dezoriginaliza. Dar, cum cel mai original dintre originali nu se va dezoriginaliza, nici regele Paragarafaramus nu se va dezoriginaliza.