| ecristinamc a întrebat:

Care imi dati si mie va rog urgent pana maine trebuei sa si termin proiectul deci dati-mi si mie link-uri spre melodii lente care merg pentru o reunire (anul trecut au fost cala a 8 a si anul asta a noua) si o melodie lenta pentru o reunire de un an de la terminarea scoli. o sa fac un proeict cu toti eleveii etc si il pun pe youtube.pls.deci melodie lenta... dau fundita va rogggg

2 răspunsuri:
| ecristinamc explică:

Nu vrea sa ma ajute nimeni?

| BRG a răspuns:

Vezi elton john i fall apart, olivia newton john i honestly love you., richard marx etc baftă