| Alexandra_1516 a întrebat:

Care imi spune si mie ce trebuie sa fac? am primit o carte'1001 remedii casnice' prin posta si nu stiu ce trebuie sa fac? trebuie sa platesc? help me please!

3 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Daca e colet si altfel nu cred ca ai primit-o prin posta da, trebuie sa platesti.Mergi la posta si acolo vei afla cat trebuie sa platesti.Bafta!

| crysyone a răspuns:

Am si eu cartea asta daca ai primit instintare du-te la posta de unde sai luat.o si plateste.o

| ViorelDj a răspuns:

Si eu am primit pe numele lui bunicu dar el era de 6 luni mort, nu plati nimic daca nai comandat