| tina28 a întrebat:

Care ma ajuta sa sterg sau sa bolchez un cont de facebook? problema sta in felul urmator un baiat tot pune poze cu mine la el p profil cu toate ca eu nu am nici o treaba cu el si sunt intr-o rel serioasa cu altcineva...imi creeaza probleme. l-am blocat la mine p profil dar nu vreau sa mai apara. PLS...

2 răspunsuri:
| Smilee4Mee a răspuns:

Http://dan-blog.ro/cum-imi-sterg-contul-de-pe-facebook.html --> incearca aici eu am reusit:*. Funda?

| Mysteriouss a răspuns:

Intrii pe facebook si acolo langa acasa este o sageata dai acolo si dai deconectare si nu mai intrii deloc pe el daca nu vei mai intra 2 sap nu va mai apara cand te va cauta cine asa stiu eu succes!