| anonim_4396 a întrebat:

am nevoie urgenta de cineva care sa-mi explice cum sterg un cont de facebook al unui utilizator care pune poze cu mine ...de blocat l-am blocat dar atunci cand intra altcineva pe pagina lui tot apar acele fotografi ...va rog dau funda celui care ma ajuta sa rezolv problema

2 răspunsuri:
| iulvas a răspuns:

Il poti sterge doar din lista ta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din pacate nu poti sterge contul altuia. Trebuie sa-i cunosti parola si detaliile contului pentru al putea opri dar nu il poti sterge.Numai bine.