| Din Mine Zboara Doar Fluturi :) a întrebat:

Care ma poate ajuta? am deja un cont pe hi5 iar acum vreau sa-mi fac altul si nu pot...please help me!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil site-ul nu accepta, dar puteti folosi o alta adresa de mail la incriere, daca nici asa nu se poate inseamna ca va recunoaste dupa IP si nu puteti avea alt cont, desi politica majoritatii site-urilor este sa aiba cati mai multi utilizatori indiferent ca sunt inregistrati de sapte mii de ori, chiar ei adauga utilizatori, cu zecile.

7 răspunsuri:
| Antrax a răspuns:

Nu poti sa faci 2 conturi de pe un id prima data iti faci un alt id si il faci pe ala

| Viuvi a răspuns:

Ca sa-ti faci alt cont trebuie sa folosesti alt E-mail.
Daca la primul cont ai folosit e-mail-ul : x@yahoo.com; la al2-lea cont trebuie sa folosesti e-mail-ul y@yahoo.com
Sper ca ai inteles ce vreau sa zic!
Bafta!

| rosepassion a răspuns:

Nu ai voie sa folosesti aceeasi adresa d email. mai fa-ti un id si q emailu de la idul ala fa-ti alt hi5.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pui sing out si apoi iti faci altul

Bafta

| mogyol a răspuns:

Buna asta cu hi5, pe mine cine ma ajuta sa-l sterg de tot?

| vladvladutz a răspuns:

Sa stii nu poti pe acelasi nume

| vladvladutz a răspuns:

Sa stii nu poti pe acelasi e-mail