| teddy12345 a întrebat:

Cine stie cum se poate intra intr un cont de facebook daca ai uitat parola?! help please

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrii ceva acolo la parola, nu conteaza, apare instant intrebarea daca doresti recuperarea ei si urmezi pasii

| teddy12345 explică (pentru anonim_4396):

Inteleg ce spui dar nu vreau sa o pierd pe acea, vreau sa o aflu!

| anonim_4396 a răspuns (pentru teddy12345):

Nu cred ca m-ai inteles, cand am zis recuperare m-am referit la cea pe care ai uitat-o, adica pe aceea sa o recuperezi. Daca era vorba de una noua iti vorbeam despre resetarea parolei.
A recupera inseamna sa iti aminteasca serverul site-ului care este parola pe care ai uitat-o. A reseta parola inseamna permisia de a o schimba happy

| teddy12345 explică (pentru anonim_4396):

Am scris la parola acolo aiureli dar imi apare doar "ti ai uitat parola?" si daca dau acolo, automat va trebui sa o schimb big grin