| breeze a întrebat:

Care meserie ati dori sa practicati si care nu?

Răspuns Câştigător
| emma_6707 a răspuns:

Pai as vrea sa fiu pompier, psiholog, fotograf, medic, ceva pe relatii internationale, si mai ales sa fiu mamica[dar cred ca o sa fie batalie intre psiholog, traducator sau fotografon the phone, si nu mi-ar placea sa lucrez intr-un crematoriu :-s

8 răspunsuri:
| deea_1980 a răspuns:

Mi-ar placea sa fiu designer vestimentar sau de locuinte, jurnalist, translator sau model.Nu m-am gandit ce nu vreau sa fiu, dar cred ca gunoierlaughing

| coddy24 a răspuns:

Director de banca in Elvetia laughing si nu as vrea niciodata sa ajung gropar - ma inspaimanta mortii laughing

| Kate21 a răspuns:

Mi-ar placea sa fiu actrita sau scriitoare
nu mi-ar placea sa fiu casnica sau sa am o meserie obisnuita

| medex3 a răspuns:

ORice meserie e frumoasa pentru elementele ei.Eu vreau medic. deoarece ador oamenii si doresc sa salvez muuulte vietii. Ce urasc cel mai mult sunt mortii deci gropar.Sa sap eu groapa langa un mort. pai nu mai intra mortul in groapa ca sunt eu acolohee hee

| aisha01eu a răspuns:

Mi-ar placea sa am propriul meu program gen avocat, patron etc, insa nu ma vad inchisa intr-un birou in fata unui calculator muncind 24/24.

| Clauditza a răspuns:

Cantareata de rap si nu mi-ar placea sa fiu periuta de dinti acum lasand gluma nu mi-ar placea sa fiu femeie de serviciu.

| elamit a răspuns:

Manichiura, pedichiura nu mi-ar placea sa fiu doctor ginecolog

| biscuite a răspuns:

Mi-ar placea sa fiu agent de vanzari si nu mi-ar placea sa lucrez intr-o posta pentru ca acolo e mult stres si te certi mereu cu batranii si mai sunt si salariile mici.