| midnight a întrebat:

Care-mi da un site de unde pot sa vad toate melodiile lu avril lavigne. adica sa le vad numele.

Răspuns Câştigător
| alis_4916 a răspuns:

Intra pe www.lyricsmania.com si scrie artist avril lavigne si o sa iti para toate melodiile ei :) sper sa iti fie de folos :)

3 răspunsuri:
| midnight explică:

Apropo! nu-mi spuneti sa dau serch pe google yahoo sau sa caut pe youtube. vreau un site!

| Maiabsolutcavodka a răspuns:

Ai putea sa dai search pe Google: discografie Avril Lavigne. happy. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| ^__^S.y.m.o.^__^ a răspuns:

Www.katz.de
De aici poti descarca albume, deci mai faci economie de timp... :D