| alexralu34 a întrebat:

Care oras din lume va place mai mult? Si de ce?

Răspuns Câştigător
| SnowWhite1 a răspuns:

Londra. Pt ca e unul dintre cele mai frumoase si fascinante capitale din lume.E in stil vintage(iar eu iubesc tot ce inseamna vintage de a arhitectura pana la haine)!

7 răspunsuri:
| Zoet a răspuns:

Viena.

| Maria002 a răspuns:

Buna! Mie imi plk cel mai mult parisul pentru romantismul lui, istoria si stilul frantuzesc cu mult rafinament...
Tie?

| OpenYourEyes a răspuns:

Berlin-ul imi place cel mai mult,are o istorie aparte,imi place limba germana iar nemtii sunt niste oamenii pe care eu ii apreciez foarte mult pentru ca sunt draguti cu turistii,sunt destepti,corecti, restul ti-l da pana la ultimul cent, nu ca in Romania daca mai raman 2 bani ti i-ar lua si pe aia laughing) Imi pare rau ca sunt romanca si nu nemtoaica.

Numai bine.

| russyy a răspuns:

Limassol (cipru)
pentru ca acolo traiesc si e super,este curat, frumos, civilizat. kauta p youtube sa vzi ce fr e.super

| russyy a răspuns:

Da nikiunu na zis Bucurestirolling on the floor sau un oras din Romania, ca doar e tara noastralaughing asta este.ramanem cu privitul la alte tari

| Daredevil1998 a răspuns:

Nu mai are rost sa spun. Dubai e cel mai frumos oras din lume

| mudulina a răspuns:

Salluth.Mie`mi place foarte mult MAldive.Ador sa stau in apa, mai ales pentru ca acolo sunt oamnei mia civilizati apa este curata plaja la fel. Oamneii sunt foarte draguti cu tine.Si mai multe. fundita?