| oBanană a întrebat:

Ce oras din lume va place cel mai mult? Dar din Romania?

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

love struck Beijing - capitala Chinei. thumbs up
love struck Timisoara din Romania. day dreaming

| Silvia a răspuns:

Din lume nu ştiu sigur, cred că Instanbul. Din România îmi place Bucureştiul, îmi place agitaţia lui. Îmi place Constanţa pentru că locuiesc aici, e normal. Şi Timişoara am auzit că e un oraş foarte frumos, dar din păcate încă nu l-am vizitat.happy

| Elena1234456 a răspuns:

Venetia love struck si din Romania Iasul.

| Rukhsandra a răspuns:

Din lume Barcelona iar din tara Brasov day dreaming

| Klara a răspuns:

Din lume...Viena, Budapesta laughing
Din Romania...Brasov, Iasi, Cluuuuj, Timisoara.

| Corinne a răspuns:

Imi place enorm de mult Vatra Dornei.Are niste peisaje superbe love struck

Dar tie?batting eyelashes

| aleeee a răspuns:

Din Romania, Zalau. Orasul in care locuiesc. Dar ii poti spune si Lumea Viselor.

Din lume, cred ca Paris.

| mayapop a răspuns:

Londra, Cluj big grin amandoua ca si societate si oameni big grin sunt f tari si fainebig grin iar ca aspect din ro imi place si oradeabig grin zalaubig grin sibiu, sighisoara, brasov si sovatabig grin si din lume, paris desi ca societate e oribil, seattlebig grin orasul grungetongue venetia, roma si vatican