| ViVi a întrebat:

Care oras va place cel mai mult din Romania
dar din alte tari?straight face

22 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Imi place Constanta ptc aici stau si am fost si in alte orase, insa niciunul nu mi-a placut la fel de mult...big grin
Si Bucurestiul e frumos, dar e mult prea aglomerat, prea multe sex-shop`uri si nu gasesti locuri de parcare:d

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Din Romania, imi place Constanta si Galatiwinking
Din alte tari imi place Parisul love struck

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Din Romania cred ca cel mai mult mi-a placut Sibiul ca oameni si arhitectura... dupa asta ar fi Bucurestiul pentru arhitectura. In alte tari nu am fost, deci nu stiu ce raspuns sa-ti dau la a doua intrebare.

| Antrax a răspuns:

Din Romania : Brashov
Din Japonia: Tokyo

| inna a răspuns:

Din Romania Brasov, din U. K. imi place Anglia.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Din Romania, voi opta mereu pentru orasul in care m-am nascut pentru ca acolo am radacinile, sufletul si e singurul loc unde imi revin si unde pot respira in voie.
Madrid, San Remo, Paris, Lyon, Monaco, Amsterdam etc. Astea le-am vazut si fiecare dintre ele are acel "je ne sais pas quoi".

| Gabystelistu95 a răspuns:

Romania: Bucuresti
Anglia: Londra

| AvalohAlyn a răspuns:

Costanta si Galati. Din alte tari Paris.

| dy a răspuns:

Cred ca fiecare dintre noi poate raspunde prin 2 cuvinte, dar raspunsurile sunt subiective, In Romania cred ca fiecare va spuna ca orasul in care traieste e cel mai frumos.subiectivismul meu zice"cred ca frumoasa e Sighisoara si corfu(nu orasul, insula).

| Sabwy a răspuns:

Pai din romania bucurestiul si clujul (in buc m-am nascut ) (in cluj mi-s bunici) din alte tari. pai los angeles ( ca acolo locuiesc si e superb ) si new york (pentru ca are niste parcuri de distractii superbe )

| ingeras14 a răspuns:

Din Romania-Bucuresti si din Franta-Paris:X

| fzcsm a răspuns:

Din Romania imi plac Oradea, Bucuresti, Cluj si Timisoara, iar din strainatate Londra, Paris si Venezia.

| smaranta a răspuns:

Pe langa cele amintite de voi, eu zic ca e f frumos si Clujul, iar in strainatate nu am fost decat in Germania iar acolo, tot ce am vazut a fost frumos.

| rebeca a răspuns:

Sibiul e pe primul loc... apoi Brasov si Timisoara.

| naya a răspuns:

Cel mai mult...nicaieri nu o sa ma simt mai bine ca acasa, si anume in constanta. cat despre orase din alte tari. offf paris (desi nici asta nu e pe atat de curat in anumite cartiere), londra si un oras in care m-am simtit extrem de bine .amsterdam.

| gabitzu_8696 a răspuns:

Din romania : iasul si timisoara

| laramaria a răspuns:

Din Romania imi place Bacaul. Din afara mi-a placut Split(Croatia) si Taormina(Sicilia).

| danukck a răspuns:

Bacaulove struck. cel m`ai frumoslove struck acolo ma regasesc eu.acolo imi incarc bateriilelove struck.acolo nu siu ce inseamna sa fiu trista.zambesclove struck.ma simt extraordinar in bacau si dc vrei vreodata sal vizitezi. poti sa stay la mine cat vrei ulove struck.si iti garantez k nu o sa`ty para rau k l-ai vizitat vreodatawinking. pupici:*!

| cartofiorrrrrrrrrrrrr a răspuns:

Pai din romania bucurestiul si din alte tari Cairo, Paris, Londra, Roma, Catania, etc...big grindar oricum fiecare oras are ceva apartebig grin

| kenzo a răspuns:

Din Romania : Constanta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la noi, Timisoara :X
de afara, Parisul si vreau intr-o zi sa merg si la New York, sunt convinsa ca-i mirific acolo tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din tara cel mai frumos e Iasultongue...
Din afara...nu am fost eu in multe tari...doar in Spania si Italia...am sa optez pentru Romatongue