| anonim_4396 a întrebat:

Care paste de dinti credeti ca e cea mai buna big grin? [ pentru albire ]

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Blendamed 7 complete/ blendamed 3d white luxe. Le-am folosit pe aman2 si inca le folosesc pentru ca rezultatele ma incanta big grin.
Success!
(daca te speli de 2/3 ori pe zi, in 2 saptamani o sa vezi schimbari mari ). Daca nu ma crezi incearcawinking

3 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Salut, incearca parodontax, este scumpa dar este foarte eficienta, o gasesti mai usor in farmacii!

| BRG a răspuns:

Aia care e gratis.

| radu76ers a răspuns:

Pentru albire totala...ei bine niciuna. Daca vrei sa ai dintii albi iti recomand un tratament de albire, care costa. Daca vrei o albire cat de cat, cred ca ti'as recomanda Colgate Max White One.Dar atentie pentru o dantura sanatoasa Lacalut e cea mai buna.