| Psihoyounger a întrebat:

Care post TV de stiri e mai bun? Realitatea TV sau Antena 3?

Răspuns Câştigător
| hashe86 a răspuns:

As zice realitatea! eu cand sunt acasa pun tv-ul pe ei si ii ascult!
dar cum zice enigma, suntem manipulati in cel mai elegant mod de mai toate posturile astea(fiecare patron de trust isi are interesul lui).
antena3 nu mi place deloc. e subiectiva pana la penibil! voiculescu si psd-ul controleaza fiecare stiri fiecare aparitie in studio. macar realitatea o face mai delicat; antena 3 insa nu au talentul asta.
ce-i drept nu te prea poti increde in nicio presa din romania!

22 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Realitatea tv.

mira
| mira a răspuns:

Uneori este mai bun un post, alteori altul, depinde de emisiune, de invitati, de moderatori.Sunt comparabile ca valoare.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Realitatea TV tongue

| Puiutz a răspuns:

Antena 3 big grin
da`pentru mine pro tv e bazasmug laughing

| MisterKat a răspuns:

Realitatea TV.

| RetroX a răspuns:

Realitatea TV.

| Encore a răspuns:

Cre'ca google e cel mai bun

| sorin a răspuns:

Cam niciunul nu imi place dar cand este Mircea Badea "In gura presei" urmaresc.

| LCD a răspuns:

Pro tv laughing

| Ellena a răspuns:

Antena 3

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Acasalaughing...

cred ca antena3:d

| urbanghost a răspuns:

Eu consider ca Realitatea TV este cel mai bun program de stiri.

| Diav0la a răspuns:

Niciunul... s-a plafonat si jurnalismul. Ma uitam zilele astea... absolut toti... dar toti. ii dau inainte cu crima aceea din Timisoara .Care mai de care cu titluri ce te duc cu gandul la atrocitati... mi-e sila sa ma mai uit la stiri .si daca ne gandim ca presa e totusi o putere in stat si ca informatia inseamna foarte mult, atunci ajungem la concluzia ca e grav ce se intampla si cu presa... De parca senzationalul ar sta in cat de mult sange curge si cat de mult sapi in intimitatea omului. Grav .si trist...

| Misterious a răspuns:

Eu am o problema cu posturile astea pe fiecare dintre ele sunt 2 tipe care ma enerveaza pe relaitatea e aia ssaita cred sau rraita sau ambele satena tunsa bob.care TOT timpul se cearta cu invitatii din emisiuni sau pune ea paie pe foc.la fel si pe Antena 3. e una blonda cu parul lung.aia mi se pare o cinica.in principiu prefer Antena 3 happy

| optimista_5827 a răspuns:

Antena 3 ..parere amea

| marry a răspuns:

Dupa parerea mea antena3winking

| cLaudYu a răspuns:

Realitatea Tv happy

| alexandra_1780 a răspuns:

Dupa parerea mea realitatea tv

| little_miss_sunshine a răspuns:

Realitatea TV

| monika_9877 a răspuns:

Eu cred ca realitatea dar si antena e buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amandoua sunt la fel de ''nesimtite''. se incearca o manipulare psihologica prin intermediul lor, incearca sa nu te mai uiti la tv, ar fi cel mai bine.nu pierzi nimic sa stii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma uit mereu pe Antena 3 si pe Pro TV thinking
Dar daca tie iti place Realitatea TV .sunt gusturile tale si nu ar trebui discutatewinking.
xoxo
by zui