| XatomisX a întrebat:

Care recunoaste ca asculta manele? si e cocalar?

6 răspunsuri:
| AlleSss a răspuns:

Heiii.
Din fericire, nu ascult manele, dar. Daca a fi ascultat ce?
Uite care.i faza. Nu stiu daca ai auzit asta, dar cuvantul "cocalar " este folosit doar de oamenii ai "strazii".
Asa ca, daca ai avea putina cultura generala, ai sti happy.
In fine, daca tie nu iti plac manelele, nu inseamna ca trebuie sa ii opresi pe ceilalti sa asculte.
Nici mie nu imi plac, dar nu am nimic in potriva cu ele.

| AtateaConditii a răspuns:

NU am ascultat de mult, dar unele sunt dragute. Macar manelistii canta in limba romana nu le este rusine de limba lor. Am observat ca oamenii care asculta manele ( nu toti) stiu sa traiasca viata.

Răspuns utilizator avertizat
| DaNyHoOp3r2013 a răspuns:

Daca asculti manele nu inseamna ca esti cocalar happy vezi ca aici spui ceva diferit de la a asculta manele pana la a fi cocalar e mult happy, multi spun eu nu ascult manele, si pe chefuri si astea se rup pe ele straight face, da ma eu ascult de toate in afara de rock, si in plus fiecare asculta ce vrea ce gen doreste nu e obligat sa asculte ce vor altii. bft

| AmxMod a răspuns:

FRATE 95% DIN ROMANI asculta menele, iar ceilalti 5% nu recunosc ca asculta manele, ca nu vreau sa se faca de rusine, tu asculti?

| XatomisX explică (pentru AmxMod):

Eu nu ascult si nici familia mea nu asculta