| Yrynella a întrebat:

Care sint semnele, simptomele ca un baiat sa excitat,(i s-a sculat) (tinind cont ca acesta este imbracat si nu se vede chiar care-i treaba) happy

3 răspunsuri:
| Rustin a răspuns:

Pai incepe sa se uite insistent la tine, da i sa sculat cabanosu si poate incepe sa se frece de tine si sa te pipaie, si sa aiba fantezii sexuale

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Te doreşte în toată pasiunea lui/Devine agitat/Vrea să te simtă trup şi suflet lângă el/Se vede foarte uşor/În propriul lui comportament

| Yrynella explică:

Nu tremura cumva?