| Mercorea_Petrica_1995_Sto3 a întrebat:

Care sistem de operare este mai bun:Android sau Windows Mobile.Dau funda, raspunsuri detaliate.

Răspuns Câştigător
| Hemera a răspuns:

Sincer,dupa mine Android, deoarece e mai fluent in aplicatii, nu se blocheaza asa repede/des si ai o gama mai variata de aplicatii pe care le poti instala. De asemenea arata mai bine si il poti edita cam cat de mult vrei dupa preferintele tale.

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Evident că Android, nici nu se compară cu cealaltă.

| 德尼莎 a răspuns:

Android, de ce? pai Aplicatiile sunt mult mai bune si gasesti cam orice pentru telefon fata de windows mobile in plus sa lucrezi pe windows este mult mai greu decat pe android, parerea mea. ^^