| Raluca_2895 a întrebat:

Care stie ce setari imi trebuie la Nokia C3 ca sa pot vedea, daca se poate, videoclipuri de pe Youtube? De unde le pot lua?

1 răspuns:
| Fizy93 a răspuns:

Setarile de Streaming... pai depinde ce furnizor ai. Daca esti la Orange poti suna la 484 si daca nu ma insel chiar prin serviciul Self Care poti cere setarile. Daca esti la alt furnizor suna la Serviciu Clienti! Iar apoi tot ce trebuie sa faci e sa descarci un flash player, de obicei iti apare ca ai nevoie de anumite lucruri si iti da link care te redirectioneaza catre acel flash player. Nu stiu 100% daca ai nevoie de flash player la C3 >big grin