| Octavyan13 a întrebat:

Am un Nokia X6 si de curand mi-am activat internetul pe el, dar nu pot vedea videoclipuri pe youtube. Imi puteti spune ce program imi trebuie? Multumesc

Răspuns Câştigător
| Maryan_Voicu_1993 a răspuns:

Adobe flash player

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ar trebui sa mearga direct de pe browserul cu care accesezi internetul de pe mobil. Ce sistem operativ ai pe mobil? Androidul dispune de aplicatia youtube pentru a accesa direct videoclipurile dorite.

| Octavyan13 explică (pentru mgtow):

Stiu, am aplicatia, dar nici de acolo nu merge, sistemul e symbian

| mgtow a răspuns (pentru Octavyan13):

Daca te conectezi prin wi-fi ar trebui sa mearga bine, daca ai incarcat 5 euro pe mobil nu ai de ce sa zici pentru ca netul e varza (viteza prea mica) si ultima belea e defectiunea tehnica al sistemului operativ si trebuie reinstalat.