| HandsOfTime a întrebat:

Care stie cum se invata la Liceul VIILOR din Bucuresti la turism si alimentatie(dimineata sau dupa-amiaza).

Răspuns Câştigător
| Aηηy a răspuns:

Buna ☻
Eu cunosc pe cativa care au invat in clasa a 9-a de dimineata. Orele incepeau la 6 jum sau 7 jum. Nu mai stiu exact cand incepau orele dar imi amintesc ca se invata dimineata. Cei pe care ii cunosc ieseau de la ore la 11 jum sau 12.

4 răspunsuri:
| HandsOfTime explică:

Ar fi bine sa intram la 7 30 si sa iesim la 12. Mersi mult.

| Kidda2 a răspuns:

Buna dea si eu sunt in viilor sunt boboaca si din ce am auzit se invata de dimineata happy

| anny09 a răspuns:

Clasa a 9 e dimineata de la 7 jumate la 11.25 daca imi amintesc eu bine.

| ioana_4454 a răspuns:

Si eu stiu ca tot de dimineata