| HandsOfTime a întrebat:

Cine a intrat in Liceul Economic Viilor din Bucuresti la turism si alimentatie?

Răspuns Câştigător
| Kidda2 a răspuns:

Buna! Eu sunt la turism sh alimentatie happy baga id mew in lista coteaflori23 :* te ast sh vb acolohee hee

4 răspunsuri:
| emima a răspuns:

Eu de abia am terminat economicul la viilor spor la invatat

| HandsOfTime explică:

Mersi.O sa am nevoie de urari din astea.

| anny09 a răspuns:

Si eu am terminat anul asta viilor, profil de turism. trebuie doar sa ai grija cu cine te imprietenesti si daca vrei sa inveti, inveti oriunde. (vorbesc din experienta).

| MyKytSa a răspuns:

Pai. bunahappy sunt sj ew boboaca in viilor. dar l economic. daca vrei z vb. sj etc. baga`mi idw : mikytza_zuza_ta08. te pup :*