| stefandb a întrebat:

Care stie niste poezii de dragoste frumoase? dar nu luate de pe net... facute de voi...cea mai frumoasa funda!

4 răspunsuri:
| Darvyl a răspuns:

Te-am cunoscut in zi de toamna
Cand totul m-i se parea pustiu
Si m-am indragostit de tine
Fara sa vreau, fara sa stiu.

| Nu a răspuns (pentru Darvyl):

Ai premiul nobel.

Deci tu ceri pe net poezii care nu-s de pe net. Imi place ideea.

| stefandb explică (pentru Nu):

Da adica.cer pe net ceva ce nu e..am si eu motivele mele...

| Nu a răspuns (pentru stefandb):

Problema e ca eu am, dar nu ti-as da. Motivul: de unde stiu ca n-o sa zici ca-s ale tale?
Motivul 2: Daca vrei ceva frumos, fa singur. Nu-ti trebuie talent nascent, ci doar creier. Te mai uiti la o melodie, mai tragi de acolo o expresie, o mai intorci cum vrei, etc.
Bafta.