| Laurixu a întrebat:

care stie statusuri frumbatting eyelashes? plsslove struck

Fundaawinking :-b

Răspuns Câştigător
| MamasitaJj a răspuns:

"Sunt extrem de simpla si extrem de clara dar pot fi si extrem de calma si extrem de vulgara!"""

""""?"De obicei,ii citesc rapid pe cei care`mi Zambesc si de fapt nu ma inghit ""?""

""Daca ajungi vreodata sa iti depasesti limitele nu incerca sa te dai mare fiindca,daca te vei da mare...nimeni nu va mai fi interesat de limitele tale""

"" Nu vreau sa reprezint totul pentru oricine...ci as vrea sa insemn ceva pentru cineva anume ""

""in spatele aspectului fizic poti gasi multe si poti fi surprins""

""...unii oameni nu gandesc,vorbesc si ranesc!""

Nu m'ai lasat sa iti arat cine sunt m'ai judecat inainte sa ajung la inima ta nu se face asa!iubeste'ma pe mine nu imaginea meah

"" Nici un argument nu ma scoate mai tare din sarite decat atunci cand cineva imi arunca o banalitate in timp ce eu vorbesc din toata inima ""

""StIu Sa MiNt FrUmOs…Sa UrAsC dUiOs…Sa ZaMbEsC pErFiD…sTiU sA dErNjEz…sTiU Sa TrAdEz…DaR mAi PrEsUs De ToAtE…sTiU sA iUbEsC…"":"

"" am incercat sa pot ierta dar nu ma lasa inima .imi spune ca nu are rost si nu mai poate fi ce'a fost " "

Din 10 prieteni…5 sunt adevarati si la o problema inca 3 fac pasi

"---> ? Iti spui mereu ca n-ai nevoie de ea, E doar inca o zi proasta din viata ta. Cauti pierdut in campul plin de flori Si nu o gasesti printre atatea culori"
"---> ?[Iar cand se intampla sa imi fie rau Esti langa mine cu tot sufletul tau Imi dai curaj, m-ajuti sa reusesc Si uite de-asta te iubesc]"
"---> ? Il facea sa rada in cel mai trist moment, L-a facut sa prinda viata cand privea absent Si astfel el i-a jurat ca nimeni nu-i va face rau Chipul ei era ca o icoana inramata in sufletul sau`!"
>Si sunt ironica doar pentru ca stiu ca asta ma face si mai tare.

->Are putini ani si nu stie ce simte Azi te iubeste, maine te minte! Dar sa nu incerci so schimbi asa e ea...Daca e a lui Nu poate fi si a ta!;X

->Poate daca eram indiferenta Raul se schimba si eu deveneam ABSENTA Insa imi place sa plec si sa vin...Atunci cand te astepti mai putin!:X

->Nu pot sa vad viata fara tine . cum mi-ar fi daca nu ai fi cu mine ,fara tine... jur mi-ar fi tare greu esti [inima si sufletelu meu]...

->sunt clipe in viata mea...cand tzias spune tot ce simt...dar stiu IUBESC UN SUFLET PUSTIU

->Vei fii mereu o amintire frumoasa pe care seara de seara o sa mi-o amintesc…un gand care va ramane in mintea mea si in sufletul meu o viata intreaga:X

->Dak inima ta ai dat'o alcuiva nu as putea suporta dar orikum te-as ierta ,ma prefak ca nu vad numai sa nu te pierd ,as accepta orike numai din dragoste.

->Te-as fi iertat ,acum ce folos ,te-as fi iertat dar nu mai are rost, te-as fi iertat numai din dragoste dar nu mai am in tine incredere.

->"Fericiti pentru ca ne avem unul pe celalalt toata viata :X:X"

->ai grija cum invarti vorba...cum ma vrajesti sunt una din fetele de care ti'a zis maikta sa te feresti nu sunt facuta din zahar si dulceata...sunt din ANGELI SI GHEATA

-> Pentru mine au contat acele momente cand fara sa vrei m-ai facut fericita...

->Dak taci...lumea te va lua de fraiera . iar daca le zici pe fata vor spune ca esti figuranta si ca te`ai schimbat .

->e dezamgita de lumea asta care se da ceea ce nu e [prieteni stiu dc][]

->Nu conteaza gura lumii Doar pe El il iubesc.indiferent cum ar fi...

->Nu-mi mai dati sfaturi… stiu sa gresesc si singura

->Suntem piesele perfecte dintr`un joc de shah pervers unde nu exista reguli si toti merg pe interes []

->Nu sunt deloc fitzoasa` As putea spune copilaroasa` cu felul meu de a fi` Cat te iubesc nici nu vei sti ` !
? O toamna ne-a legat . O iarna ne desparte . cu toate intr-un timp pana nu se mai poate . Ai fost odata tot lumina pentru mine! Voi incerca sa las , sa vina de la sine !

? Stiu ca am gresit dar promit ca nu mai fac :* Uneori. ma port prosteste de parca as avea in mine un drac Dar tu nu stii sa te superi pe mine > < desi e foarte usor sa o faci Fiindca sunt experta in tampenii pot umple pe oricine de draci

? Am crezut in tine . am crezut in Noi . Si-am crezut ca langa Tine sunt invingaTor ! Am crezuT in vise . Am crezuT in sanse Dar toT ce mi-am facut sunT . iLuzii faLse`

? mmDa Si iti aduci aminte cand iti spuneam . cuvintele alea pe care le rosteam . ?! Iti aduci aminte cand stateam . Pe banca aia, noi doi eram Nu cred. pentru ca totul ai uitat. si cuvinte dureroase ai spus . !

? hai spune-mi, de ce nu mai dormi serile? .de ce ai putere sa-ti indeplinesti visele? sunt multe intrebari la care nu ai gasit un raspuns, de cand ea in inima ti-a patruns !

? Zilele trec incet alteori prea repede prietenii pot sa te ajute dar si sa te lepede . !

? Banul tine stomacul satul ai buzunarul full da` atata timp cat n-ai cu cine sa imparti e totul nul . !

? ii curg Lacrimi pe Obraji `. Vrei sa Le stergi.dar n`ai curaj ! Nu e dOar o aparenTza ! E un gesT de indiferenTza ! :*

? imi amintesc, SMS-uri sterse, numere ascunse,oricum am mult prea multe surse, mult prea multe spuse, multe intrebari puse tie, putine cu raspuns din partea ta, dar fie, las de la mine !:*

? Adu'ti aminte, intotdeauna ai fost artist la cuvinte si le strang sa ti le'ntorc, fara sa intorc tot ce a fost caci m'am intors de 2 ori si am inteles ca n'are rost . !

? Acum pare pustiu si as vrea sa stiu ca tii la mine, sentimentul e inca viu si se mentine si in mine

? am facut mereu ca sa ne fie bine si chiar daca nu vom fi impreuna, chiar daca te voi vedea pe strada cu alta de mana, am facut tot ce ai vrut, am facut tot ce am putut, vei ramane amintirea zilelor ce au trecut .

? oRice` ai face . tOth` n`ai putEa uita` de EA ! .Ea e` antidOtuL` tauu` Ea e` cea caRe` a avuTh` meReu` gRija de sufLetu` tau` !
* Vezi tu?! Ea nu prea stie ce se intampla,dar stie ca o adori!Tu sti ca ei nu`i pasa, si asta iti da fiori! Iti place ca se lasa greu , iti place ca e cuminte...Tu nu prea o minti pe ea...Dar ea mereu te minte ! *

* Nu stiu ce se intampla , sunt departe de realitate!Cand nu esti cu mine ...O zis pare o eternitate ! *

* I`m not the girl you knewed along time ago ,maybe you didn`t observe that from a while i grow up ! :Xx *

* You are too proud to stop her , thinking that she will come back. ! *

* Au fost zile si nopti ,Au fost tigari si sticle!Au fost zambete, Si lacrimi,Si diverse tentative !:-> *

* Azi te urasc ,Si te iubesc!Si chiar te urasc, fiindca te iubesc!;x.Si simt asHa ,din viNa ta.Aceleash`sentimente ce schImba viatsZa mea ! *

* Imi impui prea multe ,Chiar daca sunt chesTii marunte! Crezi ca ma vei schimba ?!Asta` i dOar parerea ta ! *

* Nu vreau sa renunti la ei peNtru mine.Ci sa te comPorti la fel de bine . ! *

* Mii de vOci in capu` meu imi spun :''Heyy !Incearca sa te aduni !''.Si prOmit din nOu , sa nu mai cred in prOmisiuni ! ;x *

* Tu imi spui mereu ca sunt viata ta ,Sufletul tau. Fiindca nu vreau sa te pierd, Incerc sa te cRed !;X *

* Tu esti vinovat , Pentru tOt ce s-a intamplat ! *

* Fii mai atent la ceea ce iti vOi spune! De restu` nu ma intereseaza ,da`o`n *** de lume ! *

* Vreau sa ma faci sa ma topesc de dor Sa ma faci sa-tZi spun meReu ca te Adorr !;x *

* Mereu cand itZi va fi rau sa te gandesti la bine !Nu uita , ca ma ai de paRtea ta pe miNe! > < *

* Ea ,poate e singura ce poate cand apare sa-ti trimita problemele departe *

* Ea este pentru unu` ! Nu o pot avea doi .Dar face ca intre cei doi sa se nasca un razboi. *

* It`s not supposed to feel this way ,I need you, I need you ,more and more each day ! ;X *

* Poate ca n-ar fi fOst asHa ,Daca tu nu ai fi vrut alTceva!Am incercat sa-ti fiu pe pLac.Dar acum e ranDul tau sa plangi nu mai pOt sa tac. *

* Priveste-ma atent ,Si poate cu regret ! M-ai vazut cu el ,si te-ai uitat inSistent.CrEdeai ca vOi suferii?!Acum nu mai plang,Acum rad, Sa stii !

* Itzi voi impartasii ,un strOp de fericire` n fiecare zii ! *

* Decat sa ma gandesc la ei ,mai bine imi fac mii de idei.Cu tine timpu` sa` l petrec Si sa invatz sa te Iubesc *

* Mai gandeste-te o data Cum ar fi inima ta ,Atunci cand nu mai e ea ?! *

* Priveste in jur ca sa pOti vedea adevaraTa dragOste a ta ! ;x *

* Te ador mereu ,pe cuvantu` meu *

* Nu trebuie sa faci un efort sa ma iubesti, Daca nu sunt eu gandeste-te cat de singur esti :-P *

* Iubeste-ma fara nici un regret,PrOmit sa fiu sinGuru` tau deFect. *

* Par mereu nocenta si copilaroasa Asa tOtzi imi cad in pLasa

* Baietszii te` sa` nvetsze ,Sa iubeasca feTele cu dOua fetsze ! *

* Suntetszi dOar cristale false ,Care cand le ating se sparg !GelOzie si inVidie ,Este tot ce avetszi in cap ! *

* Nu conteaza ce a fost ,Ci ce va fi de` acu` nainte *

* Spui cuvinte mari, Pe care nu le`ntszelegi,Inainte sa pleci ,Lasa` cheia sub presH. *

* Pune-te in genunchi ,Si reprezinta-te!Acum ridica-te,Sterge-te la bot sHi prezinta-te. *
? . `Ca o pata pe camasha, totul se scurge.Aazi e dragoste cu pasiune, maine fuge. nimic nu tzine o vesnicie.Astazi, un suflet plin de fericire, maine plange .

? El a fost d vina ca de fiecare data.Inceteaza fata sa te mai crezi vinovata.Ti.a promis...stiu!Te.a mintit.stiu!El o sa regrete cand e prea tarziu!

? Flori uscate`ntr`un buchet . le privesc si te astept, intoarce`te la mine . Nu`mai eu si linistea suntem in camera mea imi e atat de greu fara tine

? Amintirea ta e inca prezenta. Ca o ploaie de vara rupe totul in sufletul meu,dar incetisor.Ma arde si ma uda in acelasi timp . !

? O toamna ne-a legat . O iarna ne desparte . cu toate intr-un timp pana nu se mai poate . Ai fost odata tot . lumina pentru mine! Voi incerca sa las , sa vina de la sine !

? Stiu ca am gresit dar promit ca nu mai fac :* Uneori. ma port prosteste de parca as avea in mine un drac Dar tu nu stii sa te superi pe mine > < desi e foarte usor sa o faci Fiindca sunt experta in tampenii pot umple pe oricine de draci

? Am crezut in tine . am crezut in Noi . Si-am crezut ca langa Tine sunt invingaTor ! Am crezuT in vise . Am crezuT in sanse Dar toT ce mi-am facut sunT . iLuzii faLse`

? mmDa . Si iti aduci aminte cand iti spuneam . cuvintele alea pe care le rosteam . ?! Iti aduci aminte cand stateam . Pe banca aia, noi doi eram . Nu cred. pentru ca totul ai uitat. si cuvinte dureroase ai spus . !

? hai spune-mi, de ce nu mai dormi serile? ...de ce ai putere sa-ti indeplinesti visele? .sunt multe intrebari la care nu ai gasit un raspuns, de cand ea in inima ti-a patruns !

? Zilele trec incet alteori prea repede prietenii pot sa te ajute dar si sa te lepede . !

? Banul tine stomacul satul ai buzunarul full da` atata timp cat n-ai cu cine sa imparti e totul nul . !

? ii curg Lacrimi pe Obraji `. Vrei sa Le stergi.dar n`ai curaj ! Nu e dOar o aparenTza ! E un gesT de indiferenTza ! :*

? imi amintesc, SMS-uri sterse, numere ascunse,oricum am mult prea multe surse, mult prea multe spuse, multe intrebari puse tie, putine cu raspuns din partea ta, dar fie, las de la mine !:*

? Adu'ti aminte, intotdeauna ai fost artist la cuvinte si le strang sa ti le'ntorc, fara sa intorc tot ce a fost caci m'am intors de 2 ori si am inteles ca n'are rost . !

? Acum pare pustiu si as vrea sa stiu ca tii la mine, sentimentul e inca viu si se mentine si in mine

? am facut mereu ca sa ne fie bine si chiar daca nu vom fi impreuna, chiar daca te voi vedea pe strada cu alta de mana, am facut tot ce ai vrut, am facut tot ce am putut, vei ramane amintirea zilelor ce au trecut .

? oRice` ai face . tOth` n`ai putEa uita` de EA ! .Ea e` antidOtuL` tauu` Ea e` cea caRe` a avuTh` meReu` gRija de sufLetu` tau` !
Ordonare:ordine cronologica|relevanta
Expo a răspuns:
DND plecata in cercetare pe Uranus
BRB is la mamaia
DND Bunica la pc nu dati buzz ca face infarct
DND u dai Buzz io'ti bag Ignore
RĂSPUNSUL ESTE:
Folositor Nefolositor
Amuzant
Inteligent Stupid

MissBee a răspuns:
"Sunt extrem de simpla si extrem de clara dar pot fi si extrem de calma si extrem de vulgara!"""

""""?"De obicei,ii citesc rapid pe cei care`mi Zambesc si de fapt nu ma inghit ""?""

""Daca ajungi vreodata sa iti depasesti limitele nu incerca sa te dai mare fiindca,daca te vei da mare...nimeni nu va mai fi interesat de limitele tale""

"" Nu vreau sa reprezint totul pentru oricine...ci as vrea sa insemn ceva pentru cineva anume ""

""in spatele aspectului fizic poti gasi multe si poti fi surprins""

""...unii oameni nu gandesc,vorbesc si ranesc!""

Nu m'ai lasat sa iti arat cine sunt m'ai judecat inainte sa ajung la inima ta nu se face asa!iubeste'ma pe mine nu imaginea meah

"" Nici un argument nu ma scoate mai tare din sarite decat atunci cand cineva imi arunca o banalitate in timp ce eu vorbesc din toata inima ""

""StIu Sa MiNt FrUmOs…Sa UrAsC dUiOs…Sa ZaMbEsC pErFiD…sTiU sA dErNjEz…sTiU Sa TrAdEz…DaR mAi PrEsUs De ToAtE…sTiU sA iUbEsC…"":"

"" am incercat sa pot ierta dar nu ma lasa inima .imi spune ca nu are rost si nu mai poate fi ce'a fost " "

Din 10 prieteni…5 sunt adevarati si la o problema inca 3 fac pasi

"---> ? Iti spui mereu ca n-ai nevoie de ea, E doar inca o zi proasta din viata ta. Cauti pierdut in campul plin de flori Si nu o gasesti printre atatea culori"
"---> ?[Iar cand se intampla sa imi fie rau Esti langa mine cu tot sufletul tau Imi dai curaj, m-ajuti sa reusesc Si uite de-asta te iubesc]"
"---> ? Il facea sa rada in cel mai trist moment, L-a facut sa prinda viata cand privea absent Si astfel el i-a jurat ca nimeni nu-i va face rau Chipul ei era ca o icoana inramata in sufletul sau`!"
>Si sunt ironica doar pentru ca stiu ca asta ma face si mai tare.

->Are putini ani si nu stie ce simte Azi te iubeste, maine te minte! Dar sa nu incerci so schimbi asa e ea...Daca e a lui Nu poate fi si a ta!;X

->Poate daca eram indiferenta Raul se schimba si eu deveneam ABSENTA Insa imi place sa plec si sa vin...Atunci cand te astepti mai putin!:X

->Nu pot sa vad viata fara tine . cum mi-ar fi daca nu ai fi cu mine ,fara tine... jur mi-ar fi tare greu esti [inima si sufletelu meu]...

->sunt clipe in viata mea...cand tzias spune tot ce simt...dar stiu IUBESC UN SUFLET PUSTIU

->Vei fii mereu o amintire frumoasa pe care seara de seara o sa mi-o amintesc…un gand care va ramane in mintea mea si in sufletul meu o viata intreaga:X

->Dak inima ta ai dat'o alcuiva nu as putea suporta dar orikum te-as ierta ,ma prefak ca nu vad numai sa nu te pierd ,as accepta orike numai din dragoste.

->Te-as fi iertat ,acum ce folos ,te-as fi iertat dar nu mai are rost, te-as fi iertat numai din dragoste dar nu mai am in tine incredere.

->"Fericiti pentru ca ne avem unul pe celalalt toata viata :X:X"

->ai grija cum invarti vorba...cum ma vrajesti sunt una din fetele de care ti'a zis maikta sa te feresti nu sunt facuta din zahar si dulceata...sunt din ANGELI SI GHEATA

-> Pentru mine au contat acele momente cand fara sa vrei m-ai facut fericita...

->Dak taci...lumea te va lua de fraiera . iar daca le zici pe fata vor spune ca esti figuranta si ca te`ai schimbat .

->e dezamgita de lumea asta care se da ceea ce nu e [prieteni stiu dc][]

->Nu conteaza gura lumii Doar pe El il iubesc.indiferent cum ar fi...

->Nu-mi mai dati sfaturi… stiu sa gresesc si singura

->Suntem piesele perfecte dintr`un joc de shah pervers unde nu exista reguli si toti merg pe interes []

->Nu sunt deloc fitzoasa` As putea spune copilaroasa` cu felul meu de a fi` Cat te iubesc nici nu vei sti ` !
? O toamna ne-a legat . O iarna ne desparte . cu toate intr-un timp pana nu se mai poate . Ai fost odata tot lumina pentru mine! Voi incerca sa las , sa vina de la sine !

? Stiu ca am gresit dar promit ca nu mai fac :* Uneori. ma port prosteste de parca as avea in mine un drac Dar tu nu stii sa te superi pe mine > < desi e foarte usor sa o faci Fiindca sunt experta in tampenii pot umple pe oricine de draci

? Am crezut in tine . am crezut in Noi . Si-am crezut ca langa Tine sunt invingaTor ! Am crezuT in vise . Am crezuT in sanse Dar toT ce mi-am facut sunT . iLuzii faLse`

? mmDa Si iti aduci aminte cand iti spuneam . cuvintele alea pe care le rosteam . ?! Iti aduci aminte cand stateam . Pe banca aia, noi doi eram Nu cred. pentru ca totul ai uitat. si cuvinte dureroase ai spus . !

? hai spune-mi, de ce nu mai dormi serile? .de ce ai putere sa-ti indeplinesti visele? sunt multe intrebari la care nu ai gasit un raspuns, de cand ea in inima ti-a patruns !

? Zilele trec incet alteori prea repede prietenii pot sa te ajute dar si sa te lepede . !

? Banul tine stomacul satul ai buzunarul full da` atata timp cat n-ai cu cine sa imparti e totul nul . !

? ii curg Lacrimi pe Obraji `. Vrei sa Le stergi.dar n`ai curaj ! Nu e dOar o aparenTza ! E un gesT de indiferenTza ! :*

? imi amintesc, SMS-uri sterse, numere ascunse,oricum am mult prea multe surse, mult prea multe spuse, multe intrebari puse tie, putine cu raspuns din partea ta, dar fie, las de la mine !:*

? Adu'ti aminte, intotdeauna ai fost artist la cuvinte si le strang sa ti le'ntorc, fara sa intorc tot ce a fost caci m'am intors de 2 ori si am inteles ca n'are rost . !

? Acum pare pustiu si as vrea sa stiu ca tii la mine, sentimentul e inca viu si se mentine si in mine

? am facut mereu ca sa ne fie bine si chiar daca nu vom fi impreuna, chiar daca te voi vedea pe strada cu alta de mana, am facut tot ce ai vrut, am facut tot ce am putut, vei ramane amintirea zilelor ce au trecut .

? oRice` ai face . tOth` n`ai putEa uita` de EA ! .Ea e` antidOtuL` tauu` Ea e` cea caRe` a avuTh` meReu` gRija de sufLetu` tau` !
* Vezi tu?! Ea nu prea stie ce se intampla,dar stie ca o adori!Tu sti ca ei nu`i pasa, si asta iti da fiori! Iti place ca se lasa greu , iti place ca e cuminte...Tu nu prea o minti pe ea...Dar ea mereu te minte ! *

* Nu stiu ce se intampla , sunt departe de realitate!Cand nu esti cu mine ...O zis pare o eternitate ! *

* I`m not the girl you knewed along time ago ,maybe you didn`t observe that from a while i grow up ! :Xx *

* You are too proud to stop her , thinking that she will come back. ! *

* Au fost zile si nopti ,Au fost tigari si sticle!Au fost zambete, Si lacrimi,Si diverse tentative !:-> *

* Azi te urasc ,Si te iubesc!Si chiar te urasc, fiindca te iubesc!;x.Si simt asHa ,din viNa ta.Aceleash`sentimente ce schImba viatsZa mea ! *

* Imi impui prea multe ,Chiar daca sunt chesTii marunte! Crezi ca ma vei schimba ?!Asta` i dOar parerea ta ! *

* Nu vreau sa renunti la ei peNtru mine.Ci sa te comPorti la fel de bine . ! *

* Mii de vOci in capu` meu imi spun :''Heyy !Incearca sa te aduni !''.Si prOmit din nOu , sa nu mai cred in prOmisiuni ! ;x *

* Tu imi spui mereu ca sunt viata ta ,Sufletul tau. Fiindca nu vreau sa te pierd, Incerc sa te cRed !;X *

* Tu esti vinovat , Pentru tOt ce s-a intamplat ! *

* Fii mai atent la ceea ce iti vOi spune! De restu` nu ma intereseaza ,da`o`n *** de lume ! *

* Vreau sa ma faci sa ma topesc de dor Sa ma faci sa-tZi spun meReu ca te Adorr !;x *

* Mereu cand itZi va fi rau sa te gandesti la bine !Nu uita , ca ma ai de paRtea ta pe miNe! > < *

* Ea ,poate e singura ce poate cand apare sa-ti trimita problemele departe *

* Ea este pentru unu` ! Nu o pot avea doi .Dar face ca intre cei doi sa se nasca un razboi. *

* It`s not supposed to feel this way ,I need you, I need you ,more and more each day ! ;X *

* Poate ca n-ar fi fOst asHa ,Daca tu nu ai fi vrut alTceva!Am incercat sa-ti fiu pe pLac.Dar acum e ranDul tau sa plangi nu mai pOt sa tac. *

* Priveste-ma atent ,Si poate cu regret ! M-ai vazut cu el ,si te-ai uitat inSistent.CrEdeai ca vOi suferii?!Acum nu mai plang,Acum rad, Sa stii !

* Itzi voi impartasii ,un strOp de fericire` n fiecare zii ! *

* Decat sa ma gandesc la ei ,mai bine imi fac mii de idei.Cu tine timpu` sa` l petrec Si sa invatz sa te Iubesc *

* Mai gandeste-te o data Cum ar fi inima ta ,Atunci cand nu mai e ea ?! *

* Priveste in jur ca sa pOti vedea adevaraTa dragOste a ta ! ;x *

* Te ador mereu ,pe cuvantu` meu *

* Nu trebuie sa faci un efort sa ma iubesti, Daca nu sunt eu gandeste-te cat de singur esti :-P *

* Iubeste-ma fara nici un regret,PrOmit sa fiu sinGuru` tau deFect. *

* Par mereu nocenta si copilaroasa Asa tOtzi imi cad in pLasa

* Baietszii te` sa` nvetsze ,Sa iubeasca feTele cu dOua fetsze ! *

* Suntetszi dOar cristale false ,Care cand le ating se sparg !GelOzie si inVidie ,Este tot ce avetszi in cap ! *

* Nu conteaza ce a fost ,Ci ce va fi de` acu` nainte *

* Spui cuvinte mari, Pe care nu le`ntszelegi,Inainte sa pleci ,Lasa` cheia sub presH. *

* Pune-te in genunchi ,Si reprezinta-te!Acum ridica-te,Sterge-te la bot sHi prezinta-te. *
? . `Ca o pata pe camasha, totul se scurge.Aazi e dragoste cu pasiune, maine fuge. nimic nu tzine o vesnicie.Astazi, un suflet plin de fericire, maine plange .

? El a fost d vina ca de fiecare data.Inceteaza fata sa te mai crezi vinovata.Ti.a promis...stiu!Te.a mintit.stiu!El o sa regrete cand e prea tarziu!

? Flori uscate`ntr`un buchet . le privesc si te astept, intoarce`te la mine . Nu`mai eu si linistea suntem in camera mea imi e atat de greu fara tine

? Amintirea ta e inca prezenta. Ca o ploaie de vara rupe totul in sufletul meu,dar incetisor.Ma arde si ma uda in acelasi timp . !

? O toamna ne-a legat . O iarna ne desparte . cu toate intr-un timp pana nu se mai poate . Ai fost odata tot . lumina pentru mine! Voi incerca sa las , sa vina de la sine !

? Stiu ca am gresit dar promit ca nu mai fac :* Uneori. ma port prosteste de parca as avea in mine un drac Dar tu nu stii sa te superi pe mine > < desi e foarte usor sa o faci Fiindca sunt experta in tampenii pot umple pe oricine de draci

? Am crezut in tine . am crezut in Noi . Si-am crezut ca langa Tine sunt invingaTor ! Am crezuT in vise . Am crezuT in sanse Dar toT ce mi-am facut sunT . iLuzii faLse`

? mmDa . Si iti aduci aminte cand iti spuneam . cuvintele alea pe care le rosteam . ?! Iti aduci aminte cand stateam . Pe banca aia, noi doi eram . Nu cred. pentru ca totul ai uitat. si cuvinte dureroase ai spus . !

? hai spune-mi, de ce nu mai dormi serile? ...de ce ai putere sa-ti indeplinesti visele? .sunt multe intrebari la care nu ai gasit un raspuns, de cand ea in inima ti-a patruns !

? Zilele trec incet alteori prea repede prietenii pot sa te ajute dar si sa te lepede . !

? Banul tine stomacul satul ai buzunarul full da` atata timp cat n-ai cu cine sa imparti e totul nul . !

? ii curg Lacrimi pe Obraji `. Vrei sa Le stergi.dar n`ai curaj ! Nu e dOar o aparenTza ! E un gesT de indiferenTza ! :*

? imi amintesc, SMS-uri sterse, numere ascunse,oricum am mult prea multe surse, mult prea multe spuse, multe intrebari puse tie, putine cu raspuns din partea ta, dar fie, las de la mine !:*

? Adu'ti aminte, intotdeauna ai fost artist la cuvinte si le strang sa ti le'ntorc, fara sa intorc tot ce a fost caci m'am intors de 2 ori si am inteles ca n'are rost . !

? Acum pare pustiu si as vrea sa stiu ca tii la mine, sentimentul e inca viu si se mentine si in mine

? am facut mereu ca sa ne fie bine si chiar daca nu vom fi impreuna, chiar daca te voi vedea pe strada cu alta de mana, am facut tot ce ai vrut, am facut tot ce am putut, vei ramane amintirea zilelor ce au trecut .

? oRice` ai face . tOth` n`ai putEa uita` de EA ! .Ea e` antidOtuL` tauu` Ea e` cea caRe` a avuTh` meReu` gRija de sufLetu` tau` !
RĂSPUNSUL ESTE:
Folositor Nefolositor
Amuzant
Inteligent Stupid
00000Conţinut obscen/ilegalCaracter irelevantNeinteligibil sau spam
(10 Aprilie 2011 20:23 )
ShaDDDoW a răspuns:
De exemplu eram la ore dar eu ma gandeam la ...
O noapte fara tine e ca un cer fara stele
O zi fara sarutul tau ar fi cea mai ingrozitoare pedeapsa
Si cum niciodata nu ai vrut sa ma faci sa plang,mi-ai fost mereu alaturi !
Si daca vborbim MUMOS oare-si da fustita jos ? :X:X
Acest status este pentru cei care il iubesc pe frorin salam! Eu nu sufer de nebunie, da va bucur cu ea in fiecare clipa !
* Sa nu mai plang atunci cand inima ma doare, * Sa nu mai plang cand sufletul e trist si moare, * Sa tac atunci cand lacrimile vorbesc, * Ca trebuie sa ignor si ca trebuie sa...
Privirea mea nu sparge gheata, dar pe tne te face bucati !

Fundita ?
RĂSPUNSUL ESTE:
Folositor Nefolositor
Amuzant
Inteligent Stupid
00000Conţinut obscen/ilegalCaracter irelevantNeinteligibil sau spam
(10 Aprilie 2011 20:24 )
Iza a răspuns:
Ai incredere in mine! oricatzi baietzi ar fi in jurul meu nici unul nu`i ca Tine

Iubire esti uimit, fiindca vezi ca m`am schimbat, ca nu mai sunt aceiasi pustoaica usor de manipulat !

Toate veneau, treceau, dar nimic nu ramanea ,nici macar persoana care puteam sa jur ca ma iubea!

Cat e de mica, te innebuneste, se joaca cu tine, dar nu se indragosteste!

Daca o privesti cand se misca e ametitor!Extraordinar,este verdictul tuturor!

Imi amintesc fara sa vreau de lucrui care m`au schimbat...

Aiurea mint ca nu`mi pasa, aiurea spun ca nu mai conteaza, aiurea ma prefac ca sunt bine...Ce greu e sa invingi cand lupt cu tine!

Astazi te-as stange in brate asa cum n.am mai facuto niciodata daca m.ai lasa.

Chiar de`ar fi greu,tot as zambi si chiar daca as fi plina de probleme, tot as glumi!Pentru ca stii: viata e grea si lumea e rea.Cum as putea sa rezist,daca nu m`as purta asa?

Fiindca cea mai irosita zi din viata...Este aceea in care nu ai zambit!

Si-ar fi mai simplu si mult mai usor...sa nu-ti mai pese uneori?"

Nu-i cere unei femei imposibilul.E capabila sa ti-l ofere si singura.
● Eå nu se ´ c0mpårå cu reSstu ´ . e t0t ´ ce åi viSsåt´ . Åi 0´ viåtSsa n0rmålå´ !? . 0 så ´tSsi`0 deå peSste cåp´ ! ●

"Dåk ´åi nevøie Știi că sůnt ´ åici :* Strigă-mă´și vin Nů´tsi fåce griji ´ !"

Razbunarea nu`mi aduce satisfactii insa indiferentsa`mea ti`o daruiesc cu multa dragoste. "

- S-a trezit la realitate . A zis că vrea să se pună pe fapTe . : x

"Ea e zana minunata :X . din rolu` principal \:d/ Ce a fost aplaudata si a avut succes fenomenal ."

Incearca sa traiesti in asa fel incat sa nu te faci remarcata acolo unde esti . Dar . Sa tsi se simta lipsa imediat cum pleci . :*"

.-> duLce si secSi . Bună si rea. Ispita vietii . E femeia . "

.Nu p0tt sa te`nlocuiescc. Ca tine nu mai gasescc . ;x Nu vreau . Nici n.as incerca.Sa iubescc pe alTcineva. ;x Te adorr. :*"

-> Sii cand vine vorba de iiubire . Zi`le ca ma ai pe minne . "

Daca n`ar fi ea.Nimic nu ar fi.Nimic n`ar avea rost.Fara ea nu poti traii`.

• Inspira Mult Talent, In Privire are Magnet.Cum ai Putea sa Nu'i Vorbesti? Ochii aia Caprui' sa Nu'i Iubesti? •

"~> Este atat de schimbata ! Exact cum ai zis tu ca nu o sa fie vreodata !

Ştii ;>. ;x Dorinţele sunt pe gratis ... >;] Eu Nu ! ;x

Oriunde ´ai fi ´ . Oriunde ´ te-ai afla ´ ;;] … Nu vrei ´ decat o d0mnisw0ara ´ care seamana ´ cu Ea ! :* ´.

If you hold my ` hand ! ´˚ . I will` take you away ! ´˚. My heart ` beats ` like a drum . La la la Every` Day` ! =p~ ´˚ ;x :*:* ]"

"Zambetu' meu ca de copil nu se razbuna.Te face sa te simti cel mai puternic

Stii...nimic nu pOate sa te inlOcuiasca,avem vise impreUna care trebUie sa se implineasCa:X:*"

Shi daca el no sa'ti mai zica [Noapte Buna ]...Shi daca nici pe strada n'o sa-ti mai zica[Buna]ai prietene care te suna sa'ti spuna esti de 1000 de ori mai buna."

Timpul a trecut. ne-am maturizat, ne-am schimbat. Pe zi ce trece mai mult ne-am apropiat. Azi unde e una e şi cealaltă!:X"

"In viata nu trebuie sa compari nimic, ci doar sa traiesti clipa ca si cum ar fi ultima, si sa nu te mai gandesti la trecut..."

nimic nu tzine la nesfarshit, nici fericirea, nici Suferintza… incearca totusi sa Zambestimereu... deshi' niciodata nu stim ce se poate ascunde in spatele unui Zambet."

"Nu respect ce mi se impune sa sti, e foarte simplu e felul meu de a fi!"

Pt. ca nu are rost sa crezi in tot ce a fost ! ..."

Chiar dacă` zâmbetul tău durează o clipă, tu ştii. că în spatele lui au rămas` o mie de amintiri vii. ;x"

"e0` sunt o simpLa stea , printre steLe` . sunt 0` fata , printre fete . dar ceea ce ma face de0sebita e drag0stea ta . fara ea n`aj straLuci asa ! ;x"

Daca nu esjti de la Orasj, eSjti de la tSaraa ;-& . Iei primul tren care te laSaa in garaa ;-" . ApOi iei un taxi pana la mall . Bei dOua sucuri sji ai pOrtOfelu` gOl ;-@

Sji daca sunt O cOpila, ce? Sji daca ma enervez repede, ce? Sji daca vorbeSc mult sji prOst ce? Sji daca te iubeSc, ce? Oricum tu nu vei intSelege"

Cum sa nu o iubesti daca ea e frumoasa ca o stea,stiind ca e si a ta. "

Si ti-am promis ca nu te mai mint Ca tot ce simt iti spun Ti-am promis ca intr-o zi O sa ma tin de promisiuni ."

Da, pe asta mica nu o mai intereseaza ca tu te gandesti la ea, ea se pisa pe grija ta!"

Nu-i place plimbarea, nu merge cu floarea Nu-i plac romantismele, vrea provocarea !"
RĂSPUNSUL ESTE:
Folositor Nefolositor
Amuzant
Inteligent Stupid
00000Conţinut obscen/ilegalCaracter irelevantNeinteligibil sau spam
(10 Aprilie 2011 20:26 )
sweetstrawberry97 a răspuns:
DND-dau gainile cu ruj
BRB-fugaresc testoasa
Sonmoroase profesoare,
Pe la clase se aduuna,
Se ascund dupa catedra
Noapte buna!

Si elevii toti suspina,
Catalogul negru tace,
Chiar si creta de pe tabla...
Somu-si face.

Iese un elev la tabla,
Printre cifre sa se-ncurce,
Fie-ti zecele aproape,
Lasa proful sa se culce...

Peste-a fizicii probleme,
Elevul sterge tabla luna...
Totu-i vis si armonie,
Cand se suna...))
http://www.statusuri.ro/statusuri-haioase-funny.html
RĂSPUNSUL ESTE:
Folositor Nefolositor
Amuzant
Inteligent Stupid
00000Conţinut obscen/ilegalCaracter irelevantNeinteligibil sau spam
(10 Aprilie 2011 20:27 )
zuzzyxD a răspuns:
#Ce`am simtzit pentru Tn nu mai Simtzisem vreodata.Era un Sentiment ciudat,dar Incepea sa`mi Plak.

.#º•Tu tzineai Mult la el,.º• Va protejatzi Unul pe altul Dar acum A venit timpul, cand viata iti da Sah`matul.º•

#Stiu ca vreau iluzii dar nu-mi pasa, Daca sunt fericita nu conteaza!

#-Nu credeam ca'mi va fi rau.Am fost noi.Akum sunt eu

#-Zi de zi. pas cu pas. te gandesti, ca si el te iubeste, si tu il iubesti.

#-Incepi sa'mi spui:"S'a terminat!", sh acum regreti ca ai plecat.

#Mult prea tarziu sa stergi unde ai scuipat !

#D`abea astept ziua`n care vei veni , plangand la mine spunandu`mi: Iartama ! Iar Eu iti voi spune : Sa te ierte Ea. Tu pentru mine ai fost doar o Eroare Pa!

#Si cand te uiti in ochii mei ce vezi? Ma bucur ca acum esti constient ce'ai reusit sa pierzi.

#Te minti si acum, ca desi iti este dor, ai pus orgoliu in fata sentimentelor!

#Sa taci cand vorbesc eu ! Nu`mi place sa mintsi atat timp cat mint si eu`! Nu`mi place sa imi spui „Pa! . Nu uita -- asta e replik mea !

#♥ Se spune ca iubesti o data'n viata, o singura iubire. Atunci cum se face ca suferim la orice despartire?
-Si ma intreb oare ce mai vrea,oare de ce nu ma lasa in pace? ce mai vrea,daca a ales`o pe ea?
-Cum sa`l iert cand orgoliul meu este pe primu`loc?cum sa`l uit cand pentru el as renunta la tot?
-Totul a inceput ca o dragoste de copii Ceva ce in inima ei nu va mai retrai.
-Dupa fostu`vine altu`. . Aceleasi gesturi,cuvinte`. Tot ca inainte . . Il crezi apoi iti dai seama ca si el te minte Si`n final e o alta poveste. . Acelasi scenariu`,alte fete`

Crezi ca nu simt?Te uiti insistent la mine si nu'ti pasa ca te mint Iti doresti doar o privireVezi in ochii mei iubire:X Adv! Dar nu e pentru tine!
Jtiu Ce Vrei • Jtiu Ce`tSi Trece Prin Cap • Dar Nu IntSelegi Sunt Un Vis Ocupat!"
don`t hold your breath
- va veni o vreme cand in urma vei privi,,ai vrea sa reinvie toate bucurii si nebuni. .dar trecutul fuge,nu mai vine niciodata,doar amintirea spune ca``asa a fost odata``
-Zilele trec si sa ma scoti din cap ti`e greu` Pacat ca acum aunt prietena ``pritenuui``tau` !
-Nu vreau decat sa imi spui ca sunt mai buna ca prietena ta`
-Cu toti sunteti de acord cu frumuestea interioara`. Si totusi lesinati dupa ambalaje`
- Poate sa se puna si`n cur si`n cap` Ca tot de mine are drag
-ti-a zis ca ea nu e la fel ca celelalte,ti-a zis si ca poate intr-o zi o sa iti arate`.
-Zilele trec si realizez ca am pata pusa pe tine,chiar daca stiu`ca nu`i de bine pe mine sa ma mint nu tine`. . Stau`si te privesc cum treci cu ea de mana` Te uiti cu coada ochiului` Si am o senzatie nebuna`:o.
-Inca il visez cum eram odara afara . .Cum vorbeam la telefon in fiecare seara`--> Summer`
-Acum cauti melodii care sa`ti aminteasca de noi` Imi pare rau`si mie`. . Da`nu te mai vreau inapoi` ! Dute la ea` La tarfa ta` Te pupa sora`ta:*.
• Şi ştiu că’ţi lipsesc de înnebuneşti.• °
Prietenia aduce un zambet acolo unde Dragostea a lasat o lacrima
-Spui punct`. Dar Nu se termina Niciodata`! Pentru ca Te atrage ca nici O alta fata`!

-TO THE SKY:OWL CITY
-BUTTERFLY WINGS
-Viata e scurta` Incalca regulile,iarta repede,saruta incet,iubeste cu adevarat,razi necontrolat si nu regreta nimic care te face sa razi` .
- Imi place sa gresesc ,caci nu prea mult gandesc . Copilaresc , Traiesc, Imi cer scuzee`.Multumescc ` ! Saru`mana`. . .
- E momentul Tau` sa`te uras desi nu as vrea` . . deci e moemtul meu`sa Renunt si la poza ta`
- S-a sters , la fel cum vantul adie incet frunzele de prin parcul prin care obisnuiam sa stam . . Miss u`.[Ingerasu`meu`.]
- Cineva`mi spunea sa iubesc` . . sa-i fac pe plac`? Nu`ma mai indragostesc. . Nici daca ma impusca cupidon in cap` si asta as fie clar`
- ● Si privit`o zabind si-ai abordat`o gandid ca e la fel ca restu`... Dar felu`ei de`a fi.Atat de diferita ! Te`a facut s`o iubesti.E chiar deosebita ● .Mancam din aceeasi punga de pufuleti`. Si fumam aceeasi tigara`=p~ :!
- Au`fost si ceva ceruri`,ne-am bagat si p*la`n gura` S`a doua zi imparteam aceeasi punga de bomboane pe bordura` [Si`odata cu timpu`sper sa ramanem la fel` Si daca trecem prin noroi ne`oprim sa ne jucam in el` .]
- Heii` ! . . Uite`ma cum plutesc in alcool ` din tigara am tras pana am zis ca mor` Iar acum nu mai am nevoie de aripi ca sa zbor`
-Nu incerca sa ma miniti ca ea e doar o oarecare . .Cand eu stiu ca amintirea ei inca te doare`
-. ce s`a intampLat`? surprise
tsi-as fi spus`ca te`iubesc`.
da ***`. n`ar fi rimath`! ]]
oricate sotii voi avea sau ori cu cine voi fi pe ea o voi iubii cel mai mult` si va ramane mereu` in
RĂSPUNSUL ESTE:
Folositor Nefolositor
Amuzant
Inteligent Stupid
00000Conţinut obscen/ilegalCaracter irelevantNeinteligibil sau spam
(10 Aprilie 2011 20:27 )
MissBee a răspuns:
"Sunt extrem de simpla si extrem de clara dar pot fi si extrem de calma si extrem de vulgara!"""

""""?"De obicei,ii citesc rapid pe cei care`mi Zambesc si de fapt nu ma inghit ""?""

""Daca ajungi vreodata sa iti depasesti limitele nu incerca sa te dai mare fiindca,daca te vei da mare...nimeni nu va mai fi interesat de limitele tale""

"" Nu vreau sa reprezint totul pentru oricine...ci as vrea sa insemn ceva pentru cineva anume ""

""in spatele aspectului fizic poti gasi multe si poti fi surprins""

""...unii oameni nu gandesc,vorbesc si ranesc!""

Nu m'ai lasat sa iti arat cine sunt m'ai judecat inainte sa ajung la inima ta nu se face asa!iubeste'ma pe mine nu imaginea meah

"" Nici un argument nu ma scoate mai tare din sarite decat atunci cand cineva imi arunca o banalitate in timp ce eu vorbesc din toata inima ""

""StIu Sa MiNt FrUmOs…Sa UrAsC dUiOs…Sa ZaMbEsC pErFiD…sTiU sA dErNjEz…sTiU Sa TrAdEz…DaR mAi PrEsUs De ToAtE…sTiU sA iUbEsC…"":"

"" am incercat sa pot ierta dar nu ma lasa inima .imi spune ca nu are rost si nu mai poate fi ce'a fost " "

Din 10 prieteni…5 sunt adevarati si la o problema inca 3 fac pasi

"---> ? Iti spui mereu ca n-ai nevoie de ea, E doar inca o zi proasta din viata ta. Cauti pierdut in campul plin de flori Si nu o gasesti printre atatea culori"
"---> ?[Iar cand se intampla sa imi fie rau Esti langa mine cu tot sufletul tau Imi dai curaj, m-ajuti sa reusesc Si uite de-asta te iubesc]"
"---> ? Il facea sa rada in cel mai trist moment, L-a facut sa prinda viata cand privea absent Si astfel el i-a jurat ca nimeni nu-i va face rau Chipul ei era ca o icoana inramata in sufletul sau`!"
>Si sunt ironica doar pentru ca stiu ca asta ma face si mai tare.

->Are putini ani si nu stie ce simte Azi te iubeste, maine te minte! Dar sa nu incerci so schimbi asa e ea...Daca e a lui Nu poate fi si a ta!;X

->Poate daca eram indiferenta Raul se schimba si eu deveneam ABSENTA Insa imi place sa plec si sa vin...Atunci cand te astepti mai putin!:X

->Nu pot sa vad viata fara tine . cum mi-ar fi daca nu ai fi cu mine ,fara tine... jur mi-ar fi tare greu esti [inima si sufletelu meu]...

->sunt clipe in viata mea...cand tzias spune tot ce simt...dar stiu IUBESC UN SUFLET PUSTIU

->Vei fii mereu o amintire frumoasa pe care seara de seara o sa mi-o amintesc…un gand care va ramane in mintea mea si in sufletul meu o viata intreaga:X

->Dak inima ta ai dat'o alcuiva nu as putea suporta dar orikum te-as ierta ,ma prefak ca nu vad numai sa nu te pierd ,as accepta orike numai din dragoste.

->Te-as fi iertat ,acum ce folos ,te-as fi iertat dar nu mai are rost, te-as fi iertat numai din dragoste dar nu mai am in tine incredere.

->"Fericiti pentru ca ne avem unul pe celalalt toata viata :X:X"

->ai grija cum invarti vorba...cum ma vrajesti sunt una din fetele de care ti'a zis maikta sa te feresti nu sunt facuta din zahar si dulceata...sunt din ANGELI SI GHEATA

-> Pentru mine au contat acele momente cand fara sa vrei m-ai facut fericita...

->Dak taci...lumea te va lua de fraiera . iar daca le zici pe fata vor spune ca esti figuranta si ca te`ai schimbat .

->e dezamgita de lumea asta care se da ceea ce nu e [prieteni stiu dc][]

->Nu conteaza gura lumii Doar pe El il iubesc.indiferent cum ar fi...

->Nu-mi mai dati sfaturi… stiu sa gresesc si singura

->Suntem piesele perfecte dintr`un joc de shah pervers unde nu exista reguli si toti merg pe interes []

->Nu sunt deloc fitzoasa` As putea spune copilaroasa` cu felul meu de a fi` Cat te iubesc nici nu vei sti ` !
? O toamna ne-a legat . O iarna ne desparte . cu toate intr-un timp pana nu se mai poate . Ai fost odata tot lumina pentru mine! Voi incerca sa las , sa vina de la sine !

? Stiu ca am gresit dar promit ca nu mai fac :* Uneori. ma port prosteste de parca as avea in mine un drac Dar tu nu stii sa te superi pe mine > < desi e foarte usor sa o faci Fiindca sunt experta in tampenii pot umple pe oricine de draci

? Am crezut in tine . am crezut in Noi . Si-am crezut ca langa Tine sunt invingaTor ! Am crezuT in vise . Am crezuT in sanse Dar toT ce mi-am facut sunT . iLuzii faLse`

? mmDa Si iti aduci aminte cand iti spuneam . cuvintele alea pe care le rosteam . ?! Iti aduci aminte cand stateam . Pe banca aia, noi doi eram Nu cred. pentru ca totul ai uitat. si cuvinte dureroase ai spus . !

? hai spune-mi, de ce nu mai dormi serile? .de ce ai putere sa-ti indeplinesti visele? sunt multe intrebari la care nu ai gasit un raspuns, de cand ea in inima ti-a patruns !

? Zilele trec incet alteori prea repede prietenii pot sa te ajute dar si sa te lepede . !

? Banul tine stomacul satul ai buzunarul full da` atata timp cat n-ai cu cine sa imparti e totul nul . !

? ii curg Lacrimi pe Obraji `. Vrei sa Le stergi.dar n`ai curaj ! Nu e dOar o aparenTza ! E un gesT de indiferenTza ! :*

? imi amintesc, SMS-uri sterse, numere ascunse,oricum am mult prea multe surse, mult prea multe spuse, multe intrebari puse tie, putine cu raspuns din partea ta, dar fie, las de la mine !:*

? Adu'ti aminte, intotdeauna ai fost artist la cuvinte si le strang sa ti le'ntorc, fara sa intorc tot ce a fost caci m'am intors de 2 ori si am inteles ca n'are rost . !

? Acum pare pustiu si as vrea sa stiu ca tii la mine, sentimentul e inca viu si se mentine si in mine

? am facut mereu ca sa ne fie bine si chiar daca nu vom fi impreuna, chiar daca te voi vedea pe strada cu alta de mana, am facut tot ce ai vrut, am facut tot ce am putut, vei ramane amintirea zilelor ce au trecut .

? oRice` ai face . tOth` n`ai putEa uita` de EA ! .Ea e` antidOtuL` tauu` Ea e` cea caRe` a avuTh` meReu` gRija de sufLetu` tau` !
* Vezi tu?! Ea nu prea stie ce se intampla,dar stie ca o adori!Tu sti ca ei nu`i pasa, si asta iti da fiori! Iti place ca se lasa greu , iti place ca e cuminte...Tu nu prea o minti pe ea...Dar ea mereu te minte ! *

* Nu stiu ce se intampla , sunt departe de realitate!Cand nu esti cu mine ...O zis pare o eternitate ! *

* I`m not the girl you knewed along time ago ,maybe you didn`t observe that from a while i grow up ! :Xx *

* You are too proud to stop her , thinking that she will come back. ! *

* Au fost zile si nopti ,Au fost tigari si sticle!Au fost zambete, Si lacrimi,Si diverse tentative !:-> *

* Azi te urasc ,Si te iubesc!Si chiar te urasc, fiindca te iubesc!;x.Si simt asHa ,din viNa ta.Aceleash`sentimente ce schImba viatsZa mea ! *

* Imi impui prea multe ,Chiar daca sunt chesTii marunte! Crezi ca ma vei schimba ?!Asta` i dOar parerea ta ! *

* Nu vreau sa renunti la ei peNtru mine.Ci sa te comPorti la fel de bine . ! *

* Mii de vOci in capu` meu imi spun :''Heyy !Incearca sa te aduni !''.Si prOmit din nOu , sa nu mai cred in prOmisiuni ! ;x *

* Tu imi spui mereu ca sunt viata ta ,Sufletul tau. Fiindca nu vreau sa te pierd, Incerc sa te cRed !;X *

* Tu esti vinovat , Pentru tOt ce s-a intamplat ! *

* Fii mai atent la ceea ce iti vOi spune! De restu` nu ma intereseaza ,da`o`n *** de lume ! *

* Vreau sa ma faci sa ma topesc de dor Sa ma faci sa-tZi spun meReu ca te Adorr !;x *

* Mereu cand itZi va fi rau sa te gandesti la bine !Nu uita , ca ma ai de paRtea ta pe miNe! > < *

* Ea ,poate e singura ce poate cand apare sa-ti trimita problemele departe *

* Ea este pentru unu` ! Nu o pot avea doi .Dar face ca intre cei doi sa se nasca un razboi. *

* It`s not supposed to feel this way ,I need you, I need you ,more and more each day ! ;X *

* Poate ca n-ar fi fOst asHa ,Daca tu nu ai fi vrut alTceva!Am incercat sa-ti fiu pe pLac.Dar acum e ranDul tau sa plangi nu mai pOt sa tac. *

* Priveste-ma atent ,Si poate cu regret ! M-ai vazut cu el ,si te-ai uitat inSistent.CrEdeai ca vOi suferii?!Acum nu mai plang,Acum rad, Sa stii !

* Itzi voi impartasii ,un strOp de fericire` n fiecare zii ! *

* Decat sa ma gandesc la ei ,mai bine imi fac mii de idei.Cu tine timpu` sa` l petrec Si sa invatz sa te Iubesc *

* Mai gandeste-te o data Cum ar fi inima ta ,Atunci cand nu mai e ea ?! *

* Priveste in jur ca sa pOti vedea adevaraTa dragOste a ta ! ;x *

* Te ador mereu ,pe cuvantu` meu *

* Nu trebuie sa faci un efort sa ma iubesti, Daca nu sunt eu gandeste-te cat de singur esti :-P *

* Iubeste-ma fara nici un regret,PrOmit sa fiu sinGuru` tau deFect. *

* Par mereu nocenta si copilaroasa Asa tOtzi imi cad in pLasa

* Baietszii te` sa` nvetsze ,Sa iubeasca feTele cu dOua fetsze ! *

* Suntetszi dOar cristale false ,Care cand le ating se sparg !GelOzie si inVidie ,Este tot ce avetszi in cap ! *

* Nu conteaza ce a fost ,Ci ce va fi de` acu` nainte *

* Spui cuvinte mari, Pe care nu le`ntszelegi,Inainte sa pleci ,Lasa` cheia sub presH. *

* Pune-te in genunchi ,Si reprezinta-te!Acum ridica-te,Sterge-te la bot sHi prezinta-te. *
? . `Ca o pata pe camasha, totul se scurge.Aazi e dragoste cu pasiune, maine fuge. nimic nu tzine o vesnicie.Astazi, un suflet plin de fericire, maine plange .

? El a fost d vina ca de fiecare data.Inceteaza fata sa te mai crezi vinovata.Ti.a promis...stiu!Te.a mintit.stiu!El o sa regrete cand e prea tarziu!

? Flori uscate`ntr`un buchet . le privesc si te astept, intoarce`te la mine . Nu`mai eu si linistea suntem in camera mea imi e atat de greu fara tine

? Amintirea ta e inca prezenta. Ca o ploaie de vara rupe totul in sufletul meu,dar incetisor.Ma arde si ma uda in acelasi timp . !

? O toamna ne-a legat . O iarna ne desparte . cu toate intr-un timp pana nu se mai poate . Ai fost odata tot . lumina pentru mine! Voi incerca sa las , sa vina de la sine !

? Stiu ca am gresit dar promit ca nu mai fac :* Uneori. ma port prosteste de parca as avea in mine un drac Dar tu nu stii sa te superi pe mine > < desi e foarte usor sa o faci Fiindca sunt experta in tampenii pot umple pe oricine de draci

? Am crezut in tine . am crezut in Noi . Si-am crezut ca langa Tine sunt invingaTor ! Am crezuT in vise . Am crezuT in sanse Dar toT ce mi-am facut sunT . iLuzii faLse`

? mmDa . Si iti aduci aminte cand iti spuneam . cuvintele alea pe care le rosteam . ?! Iti aduci aminte cand stateam . Pe banca aia, noi doi eram . Nu cred. pentru ca totul ai uitat. si cuvinte dureroase ai spus . !

? hai spune-mi, de ce nu mai dormi serile? ...de ce ai putere sa-ti indeplinesti visele? .sunt multe intrebari la care nu ai gasit un raspuns, de cand ea in inima ti-a patruns !

? Zilele trec incet alteori prea repede prietenii pot sa te ajute dar si sa te lepede . !

? Banul tine stomacul satul ai buzunarul full da` atata timp cat n-ai cu cine sa imparti e totul nul . !

? ii curg Lacrimi pe Obraji `. Vrei sa Le stergi.dar n`ai curaj ! Nu e dOar o aparenTza ! E un gesT de indiferenTza ! :*

? imi amintesc, SMS-uri sterse, numere ascunse,oricum am mult prea multe surse, mult prea multe spuse, multe intrebari puse tie, putine cu raspuns din partea ta, dar fie, las de la mine !:*

? Adu'ti aminte, intotdeauna ai fost artist la cuvinte si le strang sa ti le'ntorc, fara sa intorc tot ce a fost caci m'am intors de 2 ori si am inteles ca n'are rost . !

? Acum pare pustiu si as vrea sa stiu ca tii la mine, sentimentul e inca viu si se mentine si in mine

? am facut mereu ca sa ne fie bine si chiar daca nu vom fi impreuna, chiar daca te voi vedea pe strada cu alta de mana, am facut tot ce ai vrut, am facut tot ce am putut, vei ramane amintirea zilelor ce au trecut .

? oRice` ai face . tOth` n`ai putEa uita` de EA ! .Ea e` antidOtuL` tauu` Ea e` cea caRe` a avuTh` meReu` gRija de sufLetu` tau` ! "Sunt extrem de simpla si extrem de clara dar pot fi si extrem de calma si extrem de vulgara!"""

""""?"De obicei,ii citesc rapid pe cei care`mi Zambesc si de fapt nu ma inghit ""?""

""Daca ajungi vreodata sa iti depasesti limitele nu incerca sa te dai mare fiindca,daca te vei da mare...nimeni nu va mai fi interesat de limitele tale""

"" Nu vreau sa reprezint totul pentru oricine...ci as vrea sa insemn ceva pentru cineva anume ""

""in spatele aspectului fizic poti gasi multe si poti fi surprins""

""...unii oameni nu gandesc,vorbesc si ranesc!""

Nu m'ai lasat sa iti arat cine sunt m'ai judecat inainte sa ajung la inima ta nu se face asa!iubeste'ma pe mine nu imaginea meah

"" Nici un argument nu ma scoate mai tare din sarite decat atunci cand cineva imi arunca o banalitate in timp ce eu vorbesc din toata inima ""

""StIu Sa MiNt FrUmOs…Sa UrAsC dUiOs…Sa ZaMbEsC pErFiD…sTiU sA dErNjEz…sTiU Sa TrAdEz…DaR mAi PrEsUs De ToAtE…sTiU sA iUbEsC…"":"

"" am incercat sa pot ierta dar nu ma lasa inima .imi spune ca nu are rost si nu mai poate fi ce'a fost " "

Din 10 prieteni…5 sunt adevarati si la o problema inca 3 fac pasi

"---> ? Iti spui mereu ca n-ai nevoie de ea, E doar inca o zi proasta din viata ta. Cauti pierdut in campul plin de flori Si nu o gasesti printre atatea culori"
"---> ?[Iar cand se intampla sa imi fie rau Esti langa mine cu tot sufletul tau Imi dai curaj, m-ajuti sa reusesc Si uite de-asta te iubesc]"
"---> ? Il facea sa rada in cel mai trist moment, L-a facut sa prinda viata cand privea absent Si astfel el i-a jurat ca nimeni nu-i va face rau Chipul ei era ca o icoana inramata in sufletul sau`!"
>Si sunt ironica doar pentru ca stiu ca asta ma face si mai tare.

->Are putini ani si nu stie ce simte Azi te iubeste, maine te minte! Dar sa nu incerci so schimbi asa e ea...Daca e a lui Nu poate fi si a ta!;X

->Poate daca eram indiferenta Raul se schimba si eu deveneam ABSENTA Insa imi place sa plec si sa vin...Atunci cand te astepti mai putin!:X

->Nu pot sa vad viata fara tine . cum mi-ar fi daca nu ai fi cu mine ,fara tine... jur mi-ar fi tare greu esti [inima si sufletelu meu]...

->sunt clipe in viata mea...cand tzias spune tot ce simt...dar stiu IUBESC UN SUFLET PUSTIU

->Vei fii mereu o amintire frumoasa pe care seara de seara o sa mi-o amintesc…un gand care va ramane in mintea mea si in sufletul meu o viata intreaga:X

->Dak inima ta ai dat'o alcuiva nu as putea suporta dar orikum te-as ierta ,ma prefak ca nu vad numai sa nu te pierd ,as accepta orike numai din dragoste.

->Te-as fi iertat ,acum ce folos ,te-as fi iertat dar nu mai are rost, te-as fi iertat numai din dragoste dar nu mai am in tine incredere.

->"Fericiti pentru ca ne avem unul pe celalalt toata viata :X:X"

->ai grija cum invarti vorba...cum ma vrajesti sunt una din fetele de care ti'a zis maikta sa te feresti nu sunt facuta din zahar si dulceata...sunt din ANGELI SI GHEATA

-> Pentru mine au contat acele momente cand fara sa vrei m-ai facut fericita...

->Dak taci...lumea te va lua de fraiera . iar daca le zici pe fata vor spune ca esti figuranta si ca te`ai schimbat .

->e dezamgita de lumea asta care se da ceea ce nu e [prieteni stiu dc][]

->Nu conteaza gura lumii Doar pe El il iubesc.indiferent cum ar fi...

->Nu-mi mai dati sfaturi… stiu sa gresesc si singura

->Suntem piesele perfecte dintr`un joc de shah pervers unde nu exista reguli si toti merg pe interes []

->Nu sunt deloc fitzoasa` As putea spune copilaroasa` cu felul meu de a fi` Cat te iubesc nici nu vei sti ` !
? O toamna ne-a legat . O iarna ne desparte . cu toate intr-un timp pana nu se mai poate . Ai fost odata tot lumina pentru mine! Voi incerca sa las , sa vina de la sine !

? Stiu ca am gresit dar promit ca nu mai fac :* Uneori. ma port prosteste de parca as avea in mine un drac Dar tu nu stii sa te superi pe mine > < desi e foarte usor sa o faci Fiindca sunt experta in tampenii pot umple pe oricine de draci

? Am crezut in tine . am crezut in Noi . Si-am crezut ca langa Tine sunt invingaTor ! Am crezuT in vise . Am crezuT in sanse Dar toT ce mi-am facut sunT . iLuzii faLse`

? mmDa Si iti aduci aminte cand iti spuneam . cuvintele alea pe care le rosteam . ?! Iti aduci aminte cand stateam . Pe banca aia, noi doi eram Nu cred. pentru ca totul ai uitat. si cuvinte dureroase ai spus . !

? hai spune-mi, de ce nu mai dormi serile? .de ce ai putere sa-ti indeplinesti visele? sunt multe intrebari la care nu ai gasit un raspuns, de cand ea in inima ti-a patruns !

? Zilele trec incet alteori prea repede prietenii pot sa te ajute dar si sa te lepede . !

? Banul tine stomacul satul ai buzunarul full da` atata timp cat n-ai cu cine sa imparti e totul nul . !

? ii curg Lacrimi pe Obraji `. Vrei sa Le stergi.dar n`ai curaj ! Nu e dOar o aparenTza ! E un gesT de indiferenTza ! :*

? imi amintesc, SMS-uri sterse, numere ascunse,oricum am mult prea multe surse, mult prea multe spuse, multe intrebari puse tie, putine cu raspuns din partea ta, dar fie, las de la mine !:*

? Adu'ti aminte, intotdeauna ai fost artist la cuvinte si le strang sa ti le'ntorc, fara sa intorc tot ce a fost caci m'am intors de 2 ori si am inteles ca n'are rost . !

? Acum pare pustiu si as vrea sa stiu ca tii la mine, sentimentul e inca viu si se mentine si in mine

? am facut mereu ca sa ne fie bine si chiar daca nu vom fi impreuna, chiar daca te voi vedea pe strada cu alta de mana, am facut tot ce ai vrut, am facut tot ce am putut, vei ramane amintirea zilelor ce au trecut .

? oRice` ai face . tOth` n`ai putEa uita` de EA ! .Ea e` antidOtuL` tauu` Ea e` cea caRe` a avuTh` meReu` gRija de sufLetu` tau` !
* Vezi tu?! Ea nu prea stie ce se intampla,dar stie ca o adori!Tu sti ca ei nu`i pasa, si asta iti da fiori! Iti place ca se lasa greu , iti place ca e cuminte...Tu nu prea o minti pe ea...Dar ea mereu te minte ! *

* Nu stiu ce se intampla , sunt departe de realitate!Cand nu esti cu mine ...O zis pare o eternitate ! *

* I`m not the girl you knewed along time ago ,maybe you didn`t observe that from a while i grow up ! :Xx *

* You are too proud to stop her , thinking that she will come back. ! *

* Au fost zile si nopti ,Au fost tigari si sticle!Au fost zambete, Si lacrimi,Si diverse tentative !:-> *

* Azi te urasc ,Si te iubesc!Si chiar te urasc, fiindca te iubesc!;x.Si simt asHa ,din viNa ta.Aceleash`sentimente ce schImba viatsZa mea ! *

* Imi impui prea multe ,Chiar daca sunt chesTii marunte! Crezi ca ma vei schimba ?!Asta` i dOar parerea ta ! *

* Nu vreau sa renunti la ei peNtru mine.Ci sa te comPorti la fel de bine . ! *

* Mii de vOci in capu` meu imi spun :''Heyy !Incearca sa te aduni !''.Si prOmit din nOu , sa nu mai cred in prOmisiuni ! ;x *

* Tu imi spui mereu ca sunt viata ta ,Sufletul tau. Fiindca nu vreau sa te pierd, Incerc sa te cRed !;X *

* Tu esti vinovat , Pentru tOt ce s-a intamplat ! *

* Fii mai atent la ceea ce iti vOi spune! De restu` nu ma intereseaza ,da`o`n *** de lume ! *

* Vreau sa ma faci sa ma topesc de dor Sa ma faci sa-tZi spun meReu ca te Adorr !;x *

* Mereu cand itZi va fi rau sa te gandesti la bine !Nu uita , ca ma ai de paRtea ta pe miNe! > < *

* Ea ,poate e singura ce poate cand apare sa-ti trimita problemele departe *

* Ea este pentru unu` ! Nu o pot avea doi .Dar face ca intre cei doi sa se nasca un razboi. *

* It`s not supposed to feel this way ,I need you, I need you ,more and more each day ! ;X *

* Poate ca n-ar fi fOst asHa ,Daca tu nu ai fi vrut alTceva!Am incercat sa-ti fiu pe pLac.Dar acum e ranDul tau sa plangi nu mai pOt sa tac. *

* Priveste-ma atent ,Si poate cu regret ! M-ai vazut cu el ,si te-ai uitat inSistent.CrEdeai ca vOi suferii?!Acum nu mai plang,Acum rad, Sa stii !

* Itzi voi impartasii ,un strOp de fericire` n fiecare zii ! *

* Decat sa ma gandesc la ei ,mai bine imi fac mii de idei.Cu tine timpu` sa` l petrec Si sa invatz sa te Iubesc *

* Mai gandeste-te o data Cum ar fi inima ta ,Atunci cand nu mai e ea ?! *

* Priveste in jur ca sa pOti vedea adevaraTa dragOste a ta ! ;x *

* Te ador mereu ,pe cuvantu` meu *

* Nu trebuie sa faci un efort sa ma iubesti, Daca nu sunt eu gandeste-te cat de singur esti :-P *

* Iubeste-ma fara nici un regret,PrOmit sa fiu sinGuru` tau deFect. *

* Par mereu nocenta si copilaroasa Asa tOtzi imi cad in pLasa

* Baietszii te` sa` nvetsze ,Sa iubeasca feTele cu dOua fetsze ! *

* Suntetszi dOar cristale false ,Care cand le ating se sparg !GelOzie si inVidie ,Este tot ce avetszi in cap ! *

* Nu conteaza ce a fost ,Ci ce va fi de` acu` nainte *

* Spui cuvinte mari, Pe care nu le`ntszelegi,Inainte sa pleci ,Lasa` cheia sub presH. *

* Pune-te in genunchi ,Si reprezinta-te!Acum ridica-te,Sterge-te la bot sHi prezinta-te. *
? . `Ca o pata pe camasha, totul se scurge.Aazi e dragoste cu pasiune, maine fuge. nimic nu tzine o vesnicie.Astazi, un suflet plin de fericire, maine plange .

? El a fost d vina ca de fiecare data.Inceteaza fata sa te mai crezi vinovata.Ti.a promis...stiu!Te.a mintit.stiu!El o sa regrete cand e prea tarziu!

? Flori uscate`ntr`un buchet . le privesc si te astept, intoarce`te la mine . Nu`mai eu si linistea suntem in camera mea imi e atat de greu fara tine

? Amintirea ta e inca prezenta. Ca o ploaie de vara rupe totul in sufletul meu,dar incetisor.Ma arde si ma uda in acelasi timp . !

? O toamna ne-a legat . O iarna ne desparte . cu toate intr-un timp pana nu se mai poate . Ai fost odata tot . lumina pentru mine! Voi incerca sa las , sa vina de la sine !

? Stiu ca am gresit dar promit ca nu mai fac :* Uneori. ma port prosteste de parca as avea in mine un drac Dar tu nu stii sa te superi pe mine > < desi e foarte usor sa o faci Fiindca sunt experta in tampenii pot umple pe oricine de draci

? Am crezut in tine . am crezut in Noi . Si-am crezut ca langa Tine sunt invingaTor ! Am crezuT in vise . Am crezuT in sanse Dar toT ce mi-am facut sunT . iLuzii faLse`

? mmDa . Si iti aduci aminte cand iti spuneam . cuvintele alea pe care le rosteam . ?! Iti aduci aminte cand stateam . Pe banca aia, noi doi eram . Nu cred. pentru ca totul ai uitat. si cuvinte dureroase ai spus . !

? hai spune-mi, de ce nu mai dormi serile? ...de ce ai putere sa-ti indeplinesti visele? .sunt multe intrebari la care nu ai gasit un raspuns, de cand ea in inima ti-a patruns !

? Zilele trec incet alteori prea repede prietenii pot sa te ajute dar si sa te lepede . !

? Banul tine stomacul satul ai buzunarul full da` atata timp cat n-ai cu cine sa imparti e totul nul . !

? ii curg Lacrimi pe Obraji `. Vrei sa Le stergi.dar n`ai curaj ! Nu e dOar o aparenTza ! E un gesT de indiferenTza ! :*

? imi amintesc, SMS-uri sterse, numere ascunse,oricum am mult prea multe surse, mult prea multe spuse, multe intrebari puse tie, putine cu raspuns din partea ta, dar fie, las de la mine !:*

? Adu'ti aminte, intotdeauna ai fost artist la cuvinte si le strang sa ti le'ntorc, fara sa intorc tot ce a fost caci m'am intors de 2 ori si am inteles ca n'are rost . !

? Acum pare pustiu si as vrea sa stiu ca tii la mine, sentimentul e inca viu si se mentine si in mine

? am facut mereu ca sa ne fie bine si chiar daca nu vom fi impreuna, chiar daca te voi vedea pe strada cu alta de mana, am facut tot ce ai vrut, am facut tot ce am putut, vei ramane amintirea zilelor ce au trecut .

? oRice` ai face . tOth` n`ai putEa uita` de EA ! .Ea e` antidOtuL` tauu` Ea e` cea caRe` a avuTh` meReu` gRija de sufLetu` tau` !
RĂSPUNSUL ESTE:
Folositor Nefolositor
Amuzant
Inteligent Stupid
00000Conţinut obscen/ilegalCaracter irelevantNeinteligibil sau spam

Alina a răspuns:
Doar cea mai buna prietena privind in ochii tai...va observa ca folosesti rimel nou
RĂSPUNSUL ESTE:
Folositor Nefolositor
Amuzant
Inteligent Stupid
00000Conţinut obscen/ilegalCaracter irelevantNeinteligibil sau spam
(10 Aprilie 2011 20:28 )
miugelz a răspuns:
Incearca: "Sunt buna la pat. dorm continuu."
"Un miracol periculos:Eu"
"Eu, o boala molipsitoare"
"Viitorul e scris in... testele de sarcina"
"Mess-ul: Viata pe care unii o traiesc dormind"
)))))))))) )))))))))
RĂSPUNSUL ESTE:
Folositor Nefolositor
Amuzant
Inteligent Stupid
00000Conţinut obscen/ilegalCaracter irelevantNeinteligibil sau spam
(10 Aprilie 2011 20:29 )
Eddy a răspuns:
Cititiastadacasuntetitari. eram asera pe stada cand pe la pranz mancam un hamburger ca seara sa beau un suc si diminteata m-am trezit fresh
RĂSPUNSUL ESTE:
Folositor Nefolositor
Amuzant
Inteligent Stupid
00000Conţinut obscen/ilegalCaracter irelevantNeinteligibil sau spam
BaTyAh a răspuns:
Daca ar fi sa pleci, maine te-ai intoarce.Daca ar fi sa ramai, maine ti-ai dori sa pleci.Daca ar fi sa simti durerea cuiva,nu ti-ar pasa.Daca ar fi sa suferi, ai dori ca celorlalti sa le pese de tine.
asta imi place...sau spune '' Schimb caiet A4 pe un Audi acelasi model'' Chemati politia!Este ilegal ca cineva sa arate asa de bine si mai sunt.esti fata desteapta.gassesti tu mai multe. Bafta
RĂSPUNSUL ESTE:
Folositor Nefolositor
Amuzant
Inteligent Stupid
00000Conţinut obscen/ilegalCaracter irelevantNeinteligibil sau spam
(10 Aprilie 2011 20:31 )
miugelz a răspuns:
Nimeni nu te insala. te inseli tu in privinta celorlalti.
RĂSPUNSUL ESTE:
Folositor Nefolositor
Amuzant
Inteligent Stupid
00000Conţinut obscen/ilegalCaracter irelevantNeinteligibil sau spam
(Deniiiiiiiiii15 a răspuns:
Realitatea e mult prea dură atunci când dai de greu ! Visele se spulbură aproape instantaneu .

Spune despre noi orice ai vrea.Nouă ne place atenţia.Şi oricum nu dăm doi bani pe părerea ta!

• Fiecare zi o trăieşti doar teoretic : e greu când îti repeti în gând " capul sus, tre` sã zâmbeşti ! " şi subconştientul îti dictează " când plângi , să nu te mai opreşti ! "

Ce e o amintire ? Nu e nimic ! Nu o poţi vedea , nu o poţi auzi , nu o poţi atinge şi totuşi e atât de mare încat n-ai puterea de a o distruge sau a o uita .

Am auzit ca lumea vorbeshte cam mult.Nu am timp sa stau s`ascult.Nu am timp de vb in vant si barfe.Toate astea n`au cum sa ma afecteze.Asa e .Lasa-i sa comenteze ! ;]

• Satula toti astia care mint frumos. Nu ma judeca dupa aparentse.Ma judeci pe mne sh nu te uitsi la tne. Nu sunt perfecta sh nici nu vreauu sa fiu ;x! Pt ca cei care ma iubesc. ma iubesc si asa cum sunt :]!

• Ştii... mereu mă faci să zâmbesc, şi când îs nervoasă, să mă linistesc !

Stii .o iubesc pentru ca e ea cea care imi e alaturi cand imi e mai greu :X Ea ma face sa zambesc atunci cand e mai rau L :X

Am vrut sa uit tOt ce a durut.Sa intOrC pagina si sa spun : „A trecut!". Nu`mi mai pasa ce a fOst candVa. Alta sunt acum! Si alta e viata mea!

O fata buna` poate sa devina repede rea` asa ca date`n colo` si nu te mai baga`n viatsa mea`

Mereu impreuna, peste toate am trecut.Poate azi e greu, poate maine e mai bine.Dar orice s-ar intampla voi ramane langa tine!

.|Chiar daca n`o sa`ti mai spuna:"Noapte Buna!" si nici pe strada:"Buna!" Ai prieteni care`ti spun:"Bai esti de 1000 de ori mai buna,decat aia pe care o suna ;]|:X!

Nu e un vis si nici-o fantezie. E ceea ce se numeste copilarie. Un episod din serialu` vietzii tale. Care contzine clipe dulci, da` si amare.

Pentru ca ea m`a intarit „fata mergi inainte,o sa ai parte si de fapte nu doar de cuvinte.Orice ar fi voi fi aici mereu.Stii bine te poti baza pe mine!;x"

Eu nu am nici'o grijaa :X Grija mea o au altele !

Poate o alta ea iti va parea mai minunata . Simpla. Dar totusi COMPLICATA ! .

• Nu trebuie să întoarcem pagina întotdeauna. Uneori, trebuie să o rupem ;] !

• Zambesc ! Asta imi e felul ! ;]]. •

Pentru ca exisTa unele persoane care ma fac fericiTa !

Nu ma crezi in stare? Nici o problema.Nu ma cred nici eu! De aia fereste`te de ziua in care o sa prind tupeu;]]!

Oricat de aiurea ti-ar parea. Viata`i frumoasa cand stii sa profiti de ea ;x!

• Pentru ca Ea nu m`a lasat niciodata la greu :* •

Vreau ce`i al meu,Sa fie al meu.Nimeni sa nu Iubeasca ce Iubesc.Doar eu ;x !

Aş vrea să ştii Să ştii că merg mai departe ;X . Orice ar fi`

•si-ar fi mai simplu si mult mai usor.Sa nu`ti mai pese uneori!;x•

••Uita tot ce`ai pierdut, tot ce`ai vrut, tot ce n`ai avut uita timpul ce`a trecut orice sfarsit, e un nou inceput ! •

• Putem spune ca ne stim din totdeauna • In momente grele ne-am intins una alteia mana •

• Peste toate trecem cu capul SuS • Ne avem una pe alta si asta`i mai PresuS • Putem spune ca ne stim din totdeauna • In momente grele ne-am intins una alteia mana ! ;x•Te Iubeesc :X

• Inca am suflet de copil • Care refuza sa creasca • Mi`e egal cu zero tot ce spune lumea asta proasta •

• Din cauza ta sunt fericita !•

Dar indiferent de ce va fi, nu uita sa fi doar ce vrei tu sa fi .

Lumea asta te distruge,Te induce in eroare,Fura tot si apoi fuge,Te raneste si te doare!

Impreuna trecem peste tot.Pentru ca o prietenie trece si prin foc ! ;x

Nu`mi spune cum sa`mi aleg pretenii. Ma pricep la asta. Ca dovada, te-am ales pe tine !

Nu e sora mea pe bune dar ma bucur ca am gasit`o printre atata lume:X!

Cine e desptept Sa`nvete : prietenii au multe fetse!«●๋• [o.O]]`!"

Complimentele tale nu ma ridica.criticile nu ma coboara.sunt ceea ce sunt nu ceea ce vor altzii sa fiu.nu sunt perfecta nici nu vreau nici nu pot.sunt ceea ce sunt.iar daca nu-ti convine nu ma plang.

Majoritatea prietenilor sunt ca umbra. Nu apar decat atunci cand e soare! :-J
Sh cea mai apropiata persoana te vorbeste, toata lumea te` dezamageste!
In viata tre` sa fii sigur pe tine Sa nu ai incredere in nimeni Ca si cei mai buni prieteni s`ar putea sa te dezamageasca Gandeste`te si fii sigur pe puterile tale nu a altora!
`. Ea E Langa Mine Cand Problemele Sunt Multe Si Tot Ea E Singura Care Are Rabdare Sa Ma Asculte Te Iubesc Si Punct!
●Viata este un vis ~>Fa`o sa devina realitate ;]!
●Viata este o provocare~>Accept`o:]!
●Viata este un joc~>Joaca`l!
●Viata are si momente de tristete~>Invingele!
●Viata este VIATA :]]! Incearca sa o traiesti din plin ! =]

• Unii nu mα supσrtα ●.Ii trαtєz cu indifєrєntzα ●.Oricє s' αr intαmplα ●.Vσi zαmbi intσtdєαunα ●.Si nu mα vσi schimbα ;] ●

•|Am invatsat sa visez ;x Dar in acelasi timp invats sa`mi tzin ochii deschisi. Realitatea nu`i asa frumoasa cum vreau eu .Dar o accept asa cum e! •

Zambeshte chiar daca ai sa cazi! Chiar daca soarele apune si azi ;]!

•| Am sa Iubesc ceea ce`mi place =p~ Am sa uit ceea ce ma doare N`am sa iert ceea ce mi se greseste Am sa fiu buna cu cine merita ;x! Si rea cu cine trebuie ! •

Ai avut`o de mult! Acum n`o mai ai.ai incercat s`o inlocuiesti n`ai putut.Pentru ca o iubesti ! :X

°•Felu' in care ma privesti ma topeste!Gura ta zilnic imi zambeste!Cand te vad inima se linisteste!Sh uit de lumea care ma dezamageste!•°

Nu poti forta un om sa te placa .Nu esti bine`venit ! Pleaca !

°•Toate vin la timpul lor si cand vin cu`un scop;x!°•

Ca sa Va mUltzUmeSc.N'aM sA mA sCh!mB N!c!oDaTa...

Stiu. nu`s perfecta. Am o mie de defecte.Dar n`am obligat p nimeni sa ma accepte

•Inspiratia vine atunci cand incepi sa spui "nu".Am invatat lectia,am invatat sa spun "pa" cand nu-mi convine ceva. •

Am invatat ca nu poti face pe cineva sa te iubeasca…Tot ce poti face este sa fi o persoana iubita, restul depinde de ceilalti ;] !

• Ãsta e drumul pe care l`am ales în viatsã si n`o sã las pe nimeni sã îmi stea în fatsã ! N`am nevoie de sfaturi sau de pãrerea ta, trãiesc cum vreau, fac ce`mi place . E viatsa mea !

Mereu cu zambetul pe buze, nu se streseaza, nu prea o intereseaza ce urmeaza.

°• Cand te uiti in urma,te gandesti Chiar daca a fost rau sau bine-Acum zambesti-

5 răspunsuri:
| Criiiiiiiis a răspuns:

♥ De la prima ceartă nu trebuie sa renuntam la noi, relatia noastra are nevoie de amandoi!

♥ Sti că pentru mine tu esti tot ce mai am...

Am lacrimi pe obraz si ma intreb oare... din iubirea noastra cea mai ramas?

♥ Am o fatsă de vedetă, si un cur de majoretă. rolling on the floor

♥ Se poartă lenea...lasă treaba...şi hai cu mine să stăm degeaba!

♥ Tu pentru mine ai fost totul, eu pentru. tine prea putin.

♥ Nu o mai interesează ce faci şi cu cine te bagi!

♥ Nimeni n-o să te scoată din sufletul meu. Tu rămâi acolo oricât mi-ar fi de greu!

♥ Desi... au fost piedici, am rezistat! Niciodata n-am lasat capu plecat;]!

♥ Vreau să te sun, să iti spun ce am în cap. Esti tot ce am căutat si te vreau cu adevărat.

♥ Viata mea fără tine n-are rost! Nu esti lângă mine... totul merge prost!

Incearcă să`ţi aminteşti ce a fost în trecut! Da! a fost frumos, până când m`ai pierdut day dreaming `!

♥ Mie dor de mine, cand imi era bine.sigh

Vorbim la telefon si îti spun ca îmi este bine. Te mint, bine îmi e doar lânga tine!

Vei ajunge sa ma auzi, pana si atunci cand tac! S-a terminat cu fata buna, s' a dus dracu` orice drac.

♥ Nu ma cauta,nu intreba,te rog,pentru mine langa tine nu e loc, ma doare dar sunt tare.

♥ Si totusi am ambitia mea chiar daca pic, ma ridic si nu voi renunta!

 Închid ochii. Şi parcă te văd zâmbind. Întind mâna. Şi parcă vrei să te prind. :]

Sa incepem cu inceputuu`, de azi promit ca am sa sterg trecutu :-x.

 Si parca mana ta imi umbla iar in par aiurea. Si parca parul meu nu stie ca nu-i mana ta. E vantul, e gandul meu.

 Aseara am adormit cu tricoul tau langa mine. Am inchis ochii si puteam sa jur ca e pe tine. :]

Inainte sa plec am suflat aburi peste imaginea ta.si am scris cu degetul DISPARI!

 Tu, baiete, uita-te putin la mine.Nu-ti fie frica pentru ca totul va fi bine.

Uitǎ-l daca iti facea rau!

ti-am spus a mia oara : lasa`ma`n pace! Nu mai vreau sa ma ti in brate!

 Uite cum innebunesc, vorbesc singura in oglinda. Las sa curga lacrimi pe o iubire ce n-o sa se stinga.

Orice ar fi, voi fii mereu aici langǎ tine, te iubesc, si esti totul pentru. mine :]

Nu-mi vad rostul fǎrǎ tine. Esti motivul pentru care zambesc, traiesc, si orice ar fi, doar pe tine te iubesc.

Nu stiu dacǎ stii, da' crede-mǎ cǎ imi e greu sǎ te pǎrǎsesc!; o3

Vreau sǎ stie cǎ orice s-ar intampla, doar el va ramane in inima meaa!

Intr-o lume nebuna, tu...doar ia-ma de mana!

Zambeste, sunt langǎ tine,esti langǎ mine!

Iti amintesti? Eram impreunǎ,nu se bǎga nimeni intre noi oh go on. Pǎcat cǎ ai renuntat asa usor.

 Eram copii si legam ceva ce poate, nu credeam ca va ajunge departe!

Cel mai mult mǎ doare cǎ nu suntem impreunǎ!

Mereu au fost langǎ mine, si mereu au avut dreptate!

Nimic nu e mai trist decât o lacrimă ce ofileşte un zâmbet.

 Mi-e de ajuns sa pot merge mai departe.Sa ma lupt cu toti si cu toate.

Între noi doi e un ocean tulbure, unde zăcem îmbrăţişaţi sub umbrela a ceea ce am fost odată...

 Ţie îţi place când plouă, dar nu observi că plouă. Acum cu lacrimi peste tine, când îi rupi inima-n două.

Hai s-o luam de la inceput, sa facem suferinta sa disparǎǎ!; o3

 Singură, sunt sigură că aşa mi-a fost scris. Aş da tot ce am, la schimb pentru împlinirea unui vis. E trist.

 Că sunt singura mea alinare, atunci când inima mă doare...

Mǎ intreb, oare chiar vrei sǎ pleci de langǎ mine? oh go on

 Nu ma mai cauta, vreau sa te pot uita.

Si am uitat cum e sa am incredere in persoanele in care aveam odata. :]

 Trăieşte clipele intens Chiar când nu eşti înţeles. Curajos, dar visător. Găseşti pasul următor.

 Strange-ma in brate, si cand iti spun "lasa-ma" nu o face.;;]

| AlysaAly a răspuns:

Te iubesc, te doresc, fara tine nu traiesc.

Te-am ranit, ti-am spus adio
Te-am parasit, ti-am spus s-a încheiat,
Te-am strâns în brate, te-am îndragit
Te-am iubit, ti-am spus ca nu te mai iubesc,
Am mintit!
Chiar si dupa ce voi muri, tot te voi iubi!

Te iubesc...sunt doua cuvinte ce nu le poti spune oricui dar eu am facut'o si nu regret pentru ca eu Te Iubesc.

te iubesc te iubesc alt cuvant nu gsesc stiu ca te vei gandi la mine noapte si zi. TE IUBESKK MULTTT DEE TOTT.

Inima mea e a ta, poti sa faci ce vrei cu ea, dar...n-o da la altcineva.

Am sa iubesc o iubire ce o graiesc, pe care o voi iubi mereu ca sa stii de la mine ca sunt nebun, sa stii, dupa tine voi fi.

Tu esti ingerasul meu,
Copilas de Dumnezeu.
Tu esti floricica mea,
Si eu albinuta ta.

Vreau sa stii ca te iubesc si esti prima persoana de care ma indragostesc.

Am vazut prezentul, viitorul l-am citit
Si oriunde vom pasi, vreau sa creaca flori,
Pe afectiune si iubire legatura ne-am cladit
De vom avea mai multe vieti, le vom traii la fel de mii de ori.

Iubire, tu faci tot ce vrei din mine,
nu am somn cand nopatea vine.

Un lucru voi face cu tin,
ce tu cu mine nu vei face,
toata viata sa te iubesc,
si niciodata n-am sa te parasesc.

Ne nastem pentru a traii,
traim pentru a viisa,
destinul nostru este sa murim
misiunea noastra este sa iubim.

Ca prieten te-am cunoscut
ca prieten mi-ai placut
Mi-ai dat motine in viata
multa iubire si speranta
De cand sunt cu tine
ma simt foarte bine
Tu mi-ai intrat la inimioara
si te iubesc ca in prima zi de vara.

Sti cine sunt, sti cum ma numesc, dar ceea ce nu sti, este cat de mult te iubesc.

Acestea sunt cateva care miau venit in minte
si m-am gandit sa fac sa rimeze cateva cuvinte.

Acestea sunt cateva care miau venit in minte
si m-am gandit sa fac sa rimeze cateva cuvinte.

Sper sa-ti fie de folos, daca nu iti plac iti las o pagina sunt statusuri de dragoste in versuri, de ras...pentru ce ai nevoie te duci un pic mai jos si iti va aparea in albastru
Statusuri de dragoste...stat funy acolo gasesti de toate

O zi buna.
http://www.statusuri.ro/statusuri-de-dragoste.html

| Biu a răspuns:

Tu mă întrebi dacă vreau să ies cu tine. Eu ridic sprâncena şi-ţi dai singur răspunsul. smug

~ Cea mai mare calitate a unei fotografii este că ea nu se schimbă, în timp ce oamenii din ea... DA. happy

• Într-o viaţă viitoare, vom avea ocazia să dăm :
DELETE la probleme, REFRESH la minte, UNDO la toate greşelile şi SAVE la momentele fericite. ♥

~ Când tastezi repede şi aştepţi un răspuns, două minute şi se par o veşnicie. X_x

~ Atunci când faci ceva, fă-i pentru că vrei, nu pentru că aştepţi vreo răsplată. (;

• Omg/Lol/Haha/Ok. Cele mai folosite cuvinte în lipsa unor replici... (:

» Când eşti ferm convins că ai luat alegerea corectă, nimeni nu e de acord cu tine. happy

» Zâmbeşte. Nu îţi va face neapărat viaţa mai bună, dar îi va opri pe falşi să te întrebe ce-ai păţit. winking ;D

~ Uneori, chiar vă bănuiesc de genii sub acoperire. ;-j

~BRB/GTG : De fapt, nu plec nicăieri, dar vreau să închei conversaţia. happy

» Dacă-ţi zâmbeşte, nu înseamnă neapărat că te place. winking

~ Lumea e plină de gingăşie. Ca şi tine ! ♥

Sunt legat de tine ca un creion de guma `.

Fiecare zi e meciul vietii tale.

• Întotdeauna am urât să fiu pe locul 2 ! winking

~ Momentul enervant când tu vrei să închei o conversaţie, iar celălalt nu se mai opreşte din vorbit... X_x

• Cuvintele sunt averea mea. ♥

~ Curând, răbdarea mea o să dispară. happy

~ E amuzant cum ne amintim mii de versuri din melodii, dar nu ne amintim lecţia la şcoală . ^_^

~ Un jurământ nu e pentru azi sau pentru mâine. E pentru totdeauna. Unii oameni omit asta. happy

~ Când oamenii ne fac un compliment, ne ia 5 minute să găsim o replică, dar... sfârşim prin a zice... „Mulţumesc" ^_^ .

~ Supravieţuim din amintiri, dar uneori supravieţuim cu ajutorul uitării. happy

• Nu vom reuşi niciodată să-i mulţumim pe toţi... . (;

Nu-mi mai repeta că-ţi pare rău. Pentru că ştii şi tu că nu-ţi pare. winking

Când nu mai ai argumente începi să arunci cu ameninţări. CLASIC.

Erai conştient că nu o să fac cum vei spune tu. Dar tu tot insistai.

Unele persoane ştiu atât de bine să enereze pe cineva, încât ar trebui să primească o diplomă pentru aşa ceva. winking

Oricâte argumente ţi-aş aduce, tu tot părerea ta o ţii.Chiar dacă eşti 100% conştient că nu e bună.

» Vreau să cred că toate stelele strălucesc pentru noi. ♥

• Astăzi, doar TU mă inspiri. ♥

» Dacă nu stau lângă voi când vorbesc la telefon, nu înseamnă neapărat că ascund ceva. smug

» Probabil nu ţi-ai dat seama. Pământul se roteşte în jurul soarelui, nu în jurul tău winking .

~ E vina ta că ai văzut doar partea goală a paharului winking

♥Telefonul il strang cu obsesie in mana .Nu stiu cum sa fac sa te sun. Dar simt ca totul e degeaba. Este fara rost Si stiu ca ziua asta. Imi va merge prost
Picture
♥ nici0data nu e prea tarziu` ! t0ate tre` sa le`ncerci, incearca`le pe viu ! cand t0ti prefacutii se prefac ca` stiu . ridica d0ar degetu` mijl0ciu`? !

Picture
♥ Te poti simti singur, trist, dar niciodata invins. Poti pierde, poti gresi, poti suferi, dar nu te gandi sa abandonezi. Priveste viata cu ochi de invingator si ai sa vezi cat e de frumoasa!
Picture
♥Nici cel mai bun machiaj nu are cum sa-ti schitzeze un zambet atunci cand esti trist."
Picture
♥Chiar de-ar fi greu,tot as zambi si chiar daca as fi plina de probleme...tot as glumi!pentru ca stii.viata e grea si lumea e rea.cum as putea sa rezist,daca nu m-as purta asa!
Picture
♥Am pornit la drum pur precum lumina.Un copil cu scantei in ochi care nu stia ce-nseamna vina cautand iubirea si stima.Si cum nu stiam sa lovesc, viata m-a lovit prima...
Picture
♥Am invatat ca nu conteaza CE ai in viata, ci pe CINE ai...Iubeste-ma cand o merit cel mai putin...Atunci am nevoie cel mai mult!
Picture
♥Multumesc lui Dumnezeu pentru fiecare moment In care am ras sau am plans,mi-e indiferent constient ca fiecare hop ...e o incercare si fiecare reusita un raspuns la o intrebare!
Picture
♥Orice femeie are langa ea barbatul care si-l doreste.dar numai o femeie inteligenta are langa ea barbatul pe care altele si-l doresc.
Picture
♥Invat sa plang fara lacrimi,sa admir cu masca indiferentei pe chip,sa sufar razand de fericire,am oferit dragoste acolo unde trebuia sa ofer indiferenta!
Picture
♥Nu exista replica atat de usturatoare ca dispretul tacut,chiar daca uneori,inima iti moare.

| pufoshenia_7680 a răspuns:

Ti-am spus.Nu vreau sa fii doar in trecutul meu. Caci astfel nu am niciun viitor...
si imi e greu.

I need you here with me. Cause music makes me free

Sunt un exemplu rar.Gata sa dispar.Dar mai tin un an fraierii pe jarO ard in mod bizar ca bomba in buzunar Cu stilul meu murdar

cu toate astea tu stii bine ca orice ar face pan'la urma tot la tine vine...asa ca ai grija de el nimeni nu-i la fel

Telefonul il strang Cu obsesie in mana Nu stiu cum sa fac sa te sun Dar simt ca totul e degeaba Este fara rost Si stiu ca ziua asta Imi va merge prost

totul trece... asa se spune.dar nimic nu trece fara sa lase urme

Te poti simti singur, trist, dar niciodata invins. Poti pierde, poti gresi, poti suferi, dar nu te gandi sa abandonezi. Priveste viata cu ochi de invingator si ai sa vezi cat e de frumoasa!

Majoritatea prietenilor sunt ca umbra. Nu apar decat atunci cand e soare.

Si decat sa ma gandesc la ce a fost si la cat am de regretat mai bine ma gandesc la viitor si la ce am de castigat

orice femeie are langa ea barbatul care si-l doreste.dar numai o femeie inteligenta are langa ea barbatul pe care altele si-l doresc

niciodata nu e prea tarziu! toate trebuie sa leincerci, incearca-le pe viu! cand toti prefacutii se prefac ca stiu. ridica doar degetu mijlociu?!

Nici cel mai bun machiaj nu are cum sa-ti schiteze un zambet atunci cand esti trist.

Zambeste chiar daca ai sa cazi Chiar daca soarele apune si azi

Senzatia e unicaa, doza de risc e mica.Viciul meu implicaa doar placere si dependenta psihica

Lumea asta te distruge,Te induce in eroare, Fura tot si apoi fuge, Te raneste si te doare!

Si realizez ca pot[Sa uit tot]Ca si cum n-ar fi existat deloc… Intorc privirea peste umar, intalnesc un altu in drum. poate am pierdut ce aveam…pentru altceva mai bun

Nu inghit in sec.Inghit in demisec. Urmatoarea lege o astept direct. Ma exprim sa intelegi mesajul. Eu nu-s mata sa-mi cenzurez in fata ta limbajul!

Am invatat sa am rabdare ca totu-ti iese /Atunci cand nimeni nu te crede instare

Ating cote maxime in mod periculos.Totul in jur e mult prea dubios. Spui ca am tinte prea mari.Ce gresesc? Ti-am spus si mai repet ca tot ce-mi doresc o sa reusesc!

Petrece-ti timpul cu cei care iti demonstreaza ca si ei vor sa si-l petreaca cu tine

Te doare cand vezi ca nu-mi pasa.Si iti zic mereu "Numai Conteaza, Lasa"!

O vezi cum pleacă, cu ochii goi. Eşti prea mândru sa o opreşti. Crezând ca vine inapoi.

Eu traiesc.Tu stai.Sunt tot ce ea ce tu visezi, ce iti doresti si n-ai!

"`. Chiar de-ar fi greu. Tot as zambi! De-as fi plina de probleme. Tot as glumi! Pentru Ca stii. viata E grea si lumea e rea! Cum as putea rezista daca nu m-as purta asa?

Uita ca am fost candva viata si sufletul tau, uita noptile cu mine, uita si sarutul meu!

• Profita d` fiecare clipa.ca`n fiecare paradis exista cate`o ispita

Ma mint si acum, si desi imi este dor, pun orgoliul in fata sentimentelor!

♥Inchisa`ntre patru pereti. Aud` km` singur tu te certsi `! Regrete, lacrimi sau pareri, azi ai ucis ziua de ieri, si-ai ingropat ziua de maine, asa ca PLEACA, binee?

Ma uit pe geam si vad cum totul se prabuseste in jurul meu.nu mai esti tu...inseamna ca nu mai sunt nici eu...

am ganduri interzise. dar mie imi sunt permise si in realitate nu doar in vise.Nu mai sunt aceea care eram acum zabesc atunci plangeam

[]~Nu sunt rea, sunt smecherita si stiu sa ma fac iubita,~[; X]~ hai sa facem o`ncercare, sa vedem care pe care… ~[:.]~

BRAIN is the engine of your body, but HEART is the engine of your life.

Fata destepta! Saruta dar nu iubeste,Asculta dar nu crede, Si pleaca inainte de a fi dezamagita!

Ce am vrut, ce am avut sau ce n-am avut cu toate ca am vrut! Prin cate am trecut, si totusi am stiut sa zambesc unui nou inceput.

Cum vorbesc sau cum ma comport nu conteaza.Atitudinea ta FALSA nu ma impresioneaza.Eu simt ca tot ceea ce fac e bine.Si niciodata n-ai sa poti schimba ceva la mine.

• Unii nu ma suporta ●.Ii tratez cu indiferenta ●. Orice s' ar intampla ●.Voi zambi intotdeauna ●.Si nu ma vσi schimba ●

Si cand te uiti in ochii mei ce vezi? Ma bucur ca acum esti constient ce-ai reusit sa pierzi.

Esti jalnica si o sti prea bine! Nu ma ura ca sunt mai desteapta ca tine! Uraste-ti prietenul ca intoarce capul dupa mine, chiar si cand e cu tine!

Le tine pe restul la distanta. Stie ca n-are ce cauta pe langa vreo zdreanta. N-are nevoie de nimeni. Straluceste si singura, si el stie prea bine.

Ce crezi ca ma faci geloasa? Nuu fraiere, nu ma intereseaza.Si ce crezi? nu-mi pasa nici de tine, nici de ea, esti chiar jegos daca ai ales asa te pupa amica ta!

Stii ca nu stau dupa noroc. Si daca vreau sa iasa fum. Stiu unde sa dau foc

Daca ai fi fost destept si mi-ai fi aratat iubire, acum erai intr-o alta situatie cu mine.Credeai ca ma vei oftica, cu cate-o panarama de-a ta.Nu! Tu Doar scadeai in fata mea

Si totuşi, imi rezerv dreptul de a mă comporta ca o scorpie dacă sunt tratată prost!

Sunth gata sa traiesc o alta viata.Sunt gata sa afisez javrelor o alta fata

Am ganduri interzise, dar imi sunt permise nu mai sunt cum eram, acum zambesc, atunci plangeam

Chiar As plange pentru tine.Dar imi curge rimelul`!

Ce Sa Fac, Asta Imi E Firea.Sa Nu Crezi ca In Viata Te Inseala Doar Privirea.Tu Plangi "Mie Imi Vine Sa Rad".Si Totusi Te Simt Cum Ma Inujri In Gand.

Daca pentru un moment ai crezut cu o vei distruge. uite`o dupa putin tp: zambeste si e dulce

"•Inca o seara incepe gratios. Parfum in aer. Nimeni nu sta jos. Pahare pline. Agitatie. Si fetele fac senzatie! •"; D/

Si cand te uiti in ochii mei ce vezi? Ma bucur ca acum esti constient ce-ai reusit sa pierzi...

Ce am vrut, ce am avut sau ce n-am avut cu toate ca am vrut! Prin cate am trecut, si totusi am stiut sa zambesc unui nou inceput.

Cum vorbesc sau cum ma comport nu conteaza.Atitudinea ta FALSA nu ma impresioneaza.Eu simt ca tot ceea ce fac e bine.Si niciodata n-ai sa poti schimba ceva la mine.

Cazi, te ridici, tot ce zici, e rabdare.Plangi, te distrugi, vrei sa fugi, si te doare.Dai tot ce ai, si ce n-ai, totusi pare.Ca nu te descurci sa ii pui lumea la picioare.

Spune-ti doar atat "nu-mi pasa" oricarei lovituri ce se iveste-n viata.Invata ca sentimentu-i pur cand e reciproc.Ca dragostea e foc, stinge si uita acest joc.

Vezi tu? Momentan nu am chef sa privesc in jur! pentru ca te vad pe tine si imi vine sa injur!

Viata e un trandafir la care fiecare petala e o iluzie, iar fiecare spin e o realitate…

Da, Da, Da... eu sunt fata aceea căreia ii spuneai că nu-ti pasă de ea si acum ai da orice să fie a ta! Dar ghici ce? Asta niciodată nu se va intampla FUNDA?big grin