| Monica_Monica_1994 a întrebat:

Stie cineva niste statusuri minunate? :3
Fundaa

Răspuns Câştigător
| pinkgirl2001 a răspuns:

1. Majoritatea prietenilor sunt ca umbra, apar cand e soare.
2. Cand nu o sa mai fiu poate o sa iti dai seama ce ai pierdut.
3. Acorda-ti tie primul loc, NU greselilor! Nu spune stop, chiar daca te simti sufocata. Invata ca in orice rau exista si un pic de bine! Invata sa ai grija in primul rand de tine!
4. Și când tu o să spui "mi-e dor " eu o să-ți spun " îți trece, și mie mi-a fost"
5. Ai sperat, ai visat, ai pierdut. Ce conteaza? Inca mai poti pierde, mai poti visa, mai poti invinge! Asta conteaza
Sper sa iti placa puppy dog eyes