| BiBis a întrebat:

Hi, TPU love struck As vrea si eu statusuri de despartire, triste. Care stie? Plz, funa la cele ai frum.love struck

Răspuns Câştigător
| Đϋffγ a răspuns:

Buna :*. uite aici :
-Oh all I ever wanted, was to see you smiling

-Un zambet si indiferenta pot ascunde multe raspunsuri si sentimente.

-Dar orice ar fi n`am sa te las`! Stiu ca astepti sa fac eu primul pas. Imi zambesti cand te privesc si stii ca ma faci sa te doresc.

-As fi renuntat la tot pentru tine! Tu ai renuntat la tot, dar si la mine.

-Am invatat sa iubesc un prost

-Vorbeşte mult, e stresantă, râde întruna şi fără motiv. Prin felul ei de a fi te face sa o adori.

-I am not single, I'm romantically challenged.

-O privire a fost de ajuns ca sa te simt ca ma inseli.Asa cum in privirea ta se vede clar ca disperi.

-Ma-ntreb: te-a durut? Sau poate acum ti-e mai bine?

-Esti mereu pe langa si cred ca n-are rost sa te mai astept.Te maturizezi prea greu...si stii ca nu sunt ma'ta sa te iert mereu!

-Iubitu' meu se respecta.are langa el blonda perfecta(daca esti blonda)

-Nu te vreau` in viata mea. ai avut sansa ta.De ajuns cu bla bla bla!

-Iti mai zboara pe la urechi un "buna,stii, ne-ar sta bine impreuna'', da` tu te pierzi din ce in ce mai mult prin lumea asta nebuna

--Cand vine vorba de el, sunt o persoana egoista:X

-Esti doar un tanar actor plin de talente,excelezi la capitolul lipsa de sentimente.

-O vezi cum pleacă, cu ochii goi. Eşti prea mândru sa o opreşti. Crezând ca vine inapoi.

-Cand iti intorci privirea spre el, te luminezi de bucurie!

- Si totusi esti chiar tu, cel care imi reda zambetul; x

-I'm not addicted? I'm just affraid of that voice says: "goodbye! "

-Do you feel my love for you, makes you happy sets you free?; x

--Au fost si certuri si nu pot minti.Dar supararea nu tinea mai mult de o zi.

- Ramai aici.nu ma intreba ce simt

-Am sa incerc,dar nu stiu cum sa iti spun ca am nevoie de tine

- Cat e de mica, te innebuneste, se joaca cu tine, dar nu se indragosteste!

--Mi`e dor sa te privesc fara sa spun nimic. Mi`e dor sa numar secundele un pic cate`un pic.

--Mai stii? Iti placea sa o vezi razand.Ea tot cu zambetul a ramas,tu tot cu ea in gand!

-O vrei asa cum este ea. Esti norocos ca e a ta.

--*** mai tii minte cand visam si desenam "I Love you" pe trotuar?

-El e singurul ce poate,sa'mi promita sa ma minta ca o sa treaca toate!

-spune`mi cum ma faci, cum de ma atragi; x. vrei sa te vreau, de fapt imi placi

--stiu cand sa rad, cand sa fiu suparata, cand in ochii lui sa fiu...cea mai importanta fata

-Erai cu mine in brate cu mine de manaa`! Ne simteam bine cand eram impreuna

-Are o aura ce te`atrage, Stie ca o placi, de`aia nu te lasa`n pace.

-Te ador mereu,pe cuvantu` meu *

-Nu o lasa sa plece, tu o iubesti si ea te iubeste

-Iubesc din nou, zambesc din nou.Este ceea ce conteaza

-Si tot astept dupa tine, astept sa vezi cat de mult tin la tine

-Eu raman cu amintirea ta iar tu cu zambetul meu.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"foaie verde 3 masline ma doare in fund de tine"

| analala a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute