| Suzzy_5903 a întrebat:

Care stiti cum pot afla cine ma suna cu numar privat? angry Va rog daca stie cineva sa imi spuneti! [PS:Nu sunt pe abonament!]

7 răspunsuri:
| Bubbchac a răspuns:

Hmm... da, este o posibilitate. Poti sa te duci la sediul retelei tale, si sa le spui problema ta. Dar, nu merge chiar asa. Trebuie ca numarul privat sa te sune, sa ii raspunzi, si sa stea la telefon mai mult de 5 secunde. Da, stiu. tongue Nu este o varianta tocmai convenabila. Dar mai e o solutie totusi. Daca nu mai suporti apelurile, sa stii ca poti oricand sa iti iei alta cartela. tongue Sper ca te'am ajutat [ intr'un fel... big grin ]. Pa pa! kiss

| Blackwoman27 a răspuns:

#31# si apoi numarul.
Bafta! big grin

| madalinaioana2008 a răspuns:

Nu se poate.am incercat.doar la cei pe abonament.crying

| Suzzy_5903 explică:

Pai cui sa ii cer?laughing Daca nu am abonament aia de la relatii cu clientii spun ca nu se poate decat daca sunt pe abonament!laughing Dar se poate afla.cel putin asa am inteles thinking

| Suzzy_5903 explică:

@ღRatSushKღ Nu vreau sa dau cu privat... vreau sa aflu cine ma suna cu privat!big grin

| ladybird_7910 a răspuns:

Din cate stiu eu, nu prea ai cum. Incearca sa ceri un desfasurator totusi.

| alexruma a răspuns:

Sa lamurim ceva...pentru toata lumea : oricat ati incerca nu ave ti cum
problema totusi poate fi discutata cu Vodafone sau Orange sau la ce retae esti u
daca tot insista si te injura sau te ameninta problema poate fi discutata cu politia.
daca nu vr sa se ajunga acolo schimbati cartela