| MariusUCV a întrebat:

Stie cineva daca se poate afla un numar privat cand te suna? daca da, cum? astept, e urgent. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| laviniaB a răspuns:

Eu din cate stiu nu se poate afla cine te-a sunat.dar daca si subliniez DACA exista vreo posibilitate as vrea daca nu et superi sa ma informezi si pe mine...ms...funda te rog

4 răspunsuri:
| ŦєтiţaŦăяăNuмє a răspuns:

Inchideti telu si daca ai casuta vocala atunci dupa ce il aprinzi primesti un mesaj cu nr de tel care te-a sunat tongue
Ori mergi la Orange sau nu stiu ce cartela ai si si acolo iti poate spunebig grin
Fundabatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca se poate afla,insa intrebarea mea ar fi alta: Cand aflii cine te bazaie cu nr ascuns, ce poti face? In majoritatea cazurilor sunt copile/copii, sau adulti cu mintea lor...

| SophieHoran a răspuns:

Nu poti

| DannySteel a răspuns:

Se poate la Orange da cred ca costa cevawinking