| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt avantajele de a fi inalt?

6 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Salut.
Si eu sunt inalta - am 1. 73 -, toti ma fac,, Paluga, girafa ", dar nu-mi pasa. Ei sunt nici pitici oh go on. Eu macar sunt inalta si frumoasa. Ma mandresc! :]
Pana acum eram complexata, dar cand mi-a spus doamna de handball ca sunt perfecta asa inalta, ca are nevoie de mine, bla-bla-bla, ma simt mai increzatoare in mine!
Pa, pa happy

| M' a răspuns:

Eu am 175 si sunt fata nu mi se pare ca am avantajesad

| simona_6231 a răspuns:

Si eu pina acum 1 an jumate ma complexa gandu ca sunt inalta... 1. 78happy, dar acum iti spun sincer ca sunt foarte mandra de inaltimea meabig grin, avantaje nu stiu care sunt insa fi mandra de tine si o sa ai multe reusite in viatahappy.

| Petronela a răspuns:

Si eu sunt inalta dar nu stiu care sunt avantajele.

| forbidden_1470 a răspuns:

Avantajele nu constau in inaltime sau latime, ci in felul tau de a fi ca persoana.
Relax si multumeste-te cu tine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai daca esti baiat e bine mie imi plac baietiii inalti si eu sunt inalta... daca esti fata esti mai cool nu stiu, fiecare cum la lasat Dumnezeu...