| madalina13021997 a întrebat:

Buna
Care sunt avantajele si dezavantajele daca esti scund si care sunt avantajele si dezavantajele daca esti inalt?

Răspuns Câştigător
| AtateaConditii a răspuns:

A fii scund> avantaje: poti sa te ascunzi mai bine intre multime, intodeauna vei sta in fata unui grup cand faci poze, poti purta si haine de copii. Dezavantaje: lumea isi bate joc, nu ajungi la anumite lucruri de pe dulap, lumea te poate confunda cu un copil, nu poti sa intimidezi oamenii cu infatisarea, poti fi impins sau calcat in autobuz/tramvai deoarece lumea nu te vede de prima data.
Acum inaltii: Avantaje> pot juca baschet, pot intimida pe altii cu infatisarea, pot ajunge la lucruri de sus, pot ajunge fotomodele, sunt slabi. Dezavantaje: uneori trebuie sa te apleci cand intri pe o usalaughing depinde cat de inalt esti sau cat de scunda e usa, lumea te va batjocorii, daca te impiedici va arata ciudat cum pica un urias omlaughing, trebuie sa iti cumperi haine mai speciale.