| gabitzu_8696 a întrebat:

Care sunt cele mai bune licee din iasi si cum sunt ca, colectiv? Miercuri se fac inscrierile la liceu si nu stiu exact la ce liceu sa ma duc si care ar fi cel mai potrivit, mentionez ca am media de admitere 9.53 si vreau la profil de mate-info.

Răspuns Câştigător
| Corina a răspuns:

Topul celor mai bune licee din Iasi in 2010 a fost: Colegiul "National", Colegiul National "Emil Racovita", Colegiul "Costache Negruzzi", Liceul Teoretic "Vasile Alecsandri", Liceul teoretic "Mihai Eminescu", Liceul teoretic "Dimitrie Cantemir".