| georgikgeo a întrebat:

Sunt in clasa a9a la unul din cele mai bune licee din Brasov, Mesota. Vreau sa ma transfer la un liceu nu atat de bun, economic. Mi se pare foarte greu la Mesota.Am avut media de admitere 9.53.Liceul economic nu are o medie de admitere mai mare de 8.De ce am nevoie pentru transfer si cand se poate face? Va rog sa imi raspundeti cat mai repede.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Luci009 a răspuns:

Daca nu ma insel era in primele 2 saptamani de scoala, acum sigur nu mai merge, la inceputul semestrului 2 o sa poti.

1 răspuns:
| Angelik_6250 a răspuns:

Vorbeste cu diriginta ta si o sa te lamureasca