| Afgshhakakl a întrebat:

Care sunt cele mai ciudate sau comice intrebari pe care le-ati vazut pe TPU?

Răspuns Câştigător
| Nicolet4 a răspuns:

Ciudate inca nu comice? destulerolling on the floor
una era gen: am facut sex cu cainele pot ramane insarcinata? s

3 răspunsuri:
| NoName2105 a răspuns:

Cele gen: daca ai cati ani am eu iti dau funda!
cred ca sunt puse de amatori deastia de vreo 7-8 ani laughing

| WldWld a răspuns:

WoW cate am vazut laughing era una de 14 ani... cica a mimat actul sexual cu ursul ei de plus... si a intrebat daca s-a dezvirginat laughing

| EllaLemonade a răspuns:

Nu stiu unul comic dar stiu unul la care nu am stiut ce raspuns sa dau:ce e un delfin cu doua cocoase? asta mi s-a parut ciudata