| yuly04 a întrebat:

Care sunt cele mai noi statusuri de messenger dati-mi si mie va rooog

Răspuns Câştigător
| BoAfan a răspuns:

- Inveti sa te bucuri mai des si fara ajutor, ca ai probleme mai ales ia zi "Mai da'le'n mortii lor

- Si am crescut! Acum timpul se pare ca ne-a dat peste ca***ca atunci gandeam la fel, acum viata ne-a cam schimbat.

-. Sfatul meu prietenesc e sa o iei in brate.Arata'i ca o iubesti frate si da'i sperante

- Vad stele verzi, cum tu nu le vezi? acolo intre farfuria zburatoare si omuletii verzi!

- Vad scheleti urati ce m-alearga cu cioburi si `aud o voce-n cap ce striga Renunta la droguri!

- Visam ca pot sa schimb lumea si credeam ca pot. Visam ca fac rap si eram tare de tot!

- Fata-n fata amandoi, nici un drum intre noi si niciunul inapoi, dar am spus din priviri
vise si amintiri!

- E doar un vis frumos care se tot repeta si doar in visul meu gasesc lumea perfecta!

- Nu mint!
Pentru tine nimic nu mai simt.

- N-ai sa intelegi cat imi e de greu, nu esti in locul meu! Mi-as dori sa poti si tu iubi cum te-am iubit eu!

- Nu incerca sa clipesti - ca risti.
Nu vrei sa vezi oameni tristi.de'aia'ti traiesc cu ochii inchisi

- Mereu am crezut ca ne iubim si suntem 2 dar prietenii tai au fost pe locu'1 si eu pe locu'2!

- Decat` o` dragoste` ce` nu` mai` are` rost`.mai` bine` sa` uitam` ce` intre` noi` a` fost`

- Gresesc poate, de parca m-ar interesa de parca as fii atat de moale incat mi-ar pasa!

- є gяєυ ѕa υιтι ρяιмυℓ ѕaяυт ρє ¢aяє ℓ-aι ρяιмιт.є gяєυ ѕa υιтι ρяιмυℓ вaιaт ρє ¢aяє ℓ-aι ιυвιт

- eram copii.era frumos.era ca o poveste.era atunci.era si-a fost.era si nu mai este.

- Poti sa-ntinzi o mana,sau sa privesti cu ura senzatia-i dura cand ma scufund in liniste pura!

- Anumite tampenii chiar vin de la sine,m-ajuti sa recunosc,eu am probleme, iar tu, vii cu mine!

- ` Ca o vara fara fLori! Ca o plOaie fara nOri! Ca un sOare fara cer! Eu faraa` tine!

- cate s`au zis...cate s`au scris.cate vb`e goaLe.fara nici`un sens

- Timpul a trecut, ne'a schimbat, dar de fapt. Am ramas la fel in suflet, acum am aflat Privesc spre cer si ma'ntorc usor in timp Inchid putin ochii, te'alint, te simt

- Stii;>; x vorba aia unde am scuipat nu`mai pup! lass ` pe altele s`linga

- Traieste`ti viata. ‹з Ca si cum ar fi ultimul fum din ultima tSigara. ‹з

- Nu Sunt O MaRioNéTà... ImI VoI AtinGé ScoPu'... Eo FaC CàrTziLé Si JoCu

- Si când crezi ca nimic nu-si mai are rostul,apare cineva si schimba totul!

- Frumusetea in basme, buze ce purtau iubire... Ochi de stele ce picau pe foi ca amintire.

- Ti-am scris randuri decente, te-am facut sa zambesti Te-am tinut strans de mana cand era sa gresesti`!

- In rama aia veche batuta-n cuie ruginite, se deruleaza filme-n doi ce imi aduc aminte`.

- #Imi numar prietenii` in lipsa, d` la an la an, sh cei mai buni imi par acum cei care nu, nu`i mai am

- Hei nu-i nimic, eram deja pregatita, din clipa-n clipa m-asteptam sa fiu lovita.Si nu plange acum, chiar daca ne-am iubit, asa ai vrut, ai primit ce ti-ai dorit.

- Inceteaza sa mai suferi, pune stop acum. Deja trecutul l-am pierdut pe drum in fum.

- Cum reușeam să zâmbesc în momentele grele. Gândind că totuși priveam aceleași stele!

- E prea târziu pentru regrete și păreri de rău, eu rămân singură, și tu mergi pe drumul tău!

Funda?

| yuly04 explică (pentru BoAfan):

Mama ce misto suuuuuuunt mersi mult

2 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

Daca ma cauti, nu sunt aici

Credeam k esti o fata simpla,
Voiam sa te cuceresk cu un crin,
Da' tie-ti sclipeau ochii ca reflectoru-n club
Dupa aia cu un "S" cel putin!

e bine sa lasi bautura, da' e rau sa uiti unde ai pus-o :)):))

maine-i zi de sarbatoare
iarasi luni, ...am motivare,
de pe mess va dau pwpici
si deseara-s la gagici!

Eu pe banca de la scoala am gasit o portocala si pe coaja ei scria: TE IUBESC NU MA UITA...

Sursa: http://www.statusuri.ro/statusuri-noi.html