| keytleen a întrebat:

Care sunt cele mai performante tablete din lume?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Uite aici un top 2013-2014 Best Tablet Side-by-Side

01. Google Nexus
02.Toshiba Excite
03.Sony Xperia
04. Lenovo ThinkPad
05.The New iPad
06.Dell Latitude
07.Asus Transformer Pad
08.HP ElitePad
09.Asus VivoTab
10.Samsung Galaxy
11.Kindle Fire HD
12.Archos Elements
13. Microsoft Surface
14.BlackBerry Playbook
15. Lenovo IdeaTab
16.Asus MeMO Pad
17.Nook HD
18.Archos Gen
19.Archos FamilyPad
20. Kobo Arc
21.HP Slate
22. Akaso KingPad
23. Tablet Express A13
24. Tablet Express Elite

Srs: http://tablets-review.toptenreviews.com/

Bafta!

| keytleen explică (pentru neluL):

I pad-urile nu suntt?

| neluL a răspuns (pentru keytleen):

E pe locul 5 datorita pretului! Celalalt iPad mini se afla in alta categorie la eBook Reader si ocupa locul 1.

| keytleen explică (pentru neluL):

Deci cea mai buna tableta este Samsung Nexus? Ce parere ai despre tableta Samsung note 10.1? Care este cea mai buna dintre eleee si de ce?

7 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Samsung Galaxy Note 3 N9005 32GB Black STOC!
Samsung Galaxy Note 3 are specificatii de top: ecran Full HD Super AMOLED de 5, 7 inch, procesor quad-core la 2, 3 GHz si 3 GB de RAM. El poate functiona si impreuna cu ceasul inteligent Samsung Galaxy Gear.
Samsung Galaxy Note 3 este optimizat pentru cea mai buna experienta de vizualizare si multitasking si vine cu un S Pen care te ajuta sa folosesti telefonul la adevarata lui valoare.
Samsung Galaxy Note 3 are camera de 13 MP, cu Stabilizare Smart si un indice ridicat de redare a culorilor, pentru fotografii reusite chiar si atunci cand lumina este slaba.

| Axys a răspuns (pentru Axys):

Asta e cel mai bun!

| keytleen explică (pentru Axys):

Samsung Galaxy Note 3 este un telefon, care apropo o sa il primesc de craciun.Intradevar este foarte bun telefonul dar eu am intrebat cele mai bune tablete.

| pLeX a răspuns:

Cele militare. ti-as spune performantele, dar as fi nevoit sa ii omor pe toti care le citesc...asa ca mai bine ma crezi pe cuvant :p